CECHIA NERAZZURRA | ČLENSTVÍBENEFITY

Členství ve fanklubu přináší spoustu výhod - průkazku, dárky, slevy na vstupenky a do fanshopů, možnost zajištění vstupenek v exkluzivním předprodeji pro členy fanklubů a možnost zúčastnit se akcí pořadaných fanklubem včetně organizovaných výjezdů na zápasy nejenom v Miláně.

Průkazka

Průkazka

Inter Club Card

Plastová průkazka oficiálního registrovaného fanouška Interu Milán pro aktuální sezonu s identifikačními údaji držitele.

Dárky

Dárky

Inter Club Box

Dárky dostává každý. Kromě sady suvenýrů přímo od Interu získá v rámci členství i unikátní dárky od našeho fanklubu. Obsah dárkového balíčku se každou sezonu mění.

Vstupenky

Vstupenky

Předprodej

Zajišťujeme vstupenky na zápasy Interu v evropských pohárech a domácích zápasech v Serii A. Jako oficiální fanklub se dostáváme ke vstupenkám dříve než začne volný prodej.

Výjezdy

Výjezdy

Organizace

Organizujeme autobusové výjezdy na zápasy Interu v Miláně nebo v evropských pohárech v "dojezdové" vzdálenosti. Na ostatní létáme. Většinou se slevou pro členy.

Slevy

VSTUPENKY

Výrazná sleva na vstupenky na dva zápasy v sezoně. Speciální utkání (INTER CLUB MATCHDAY) vybírá zhruba měsíc předem Inter a vstupenka zpravidla stojí pouze 10 eur. Na další zápasy jsou většinou zajímavé slevy do některých sektorů, dá se šetřit i několik desítek eur.

VÝJEZDY

Na organizované autobusové výjezdy na zápasy Interu poskytujeme členům fanklubu slevy.

FANSHOPY

10% sleva v oficiálním fanshopu na stadiónu G.Meazza San Siro Store s použítím členské průkazky.

10% sleva na objednávky na oficiálním internetovém obchodu store.inter.it a v kamenném obchodě v centru Milána INTER STORE MILANO (Galleria Passarella 2, Metro San Babila) s použítím členské průkazky.

15% sleva na objednávky v českém internetovém fanshopu fan-store.cz

STADION G.MEAZZA

15% sleva na občerstvení na stadionu v barech a restauracích v den zápasu.

Sleva 5 eur do Muzea San Siro a na prohlídku stadionu Giueseppe Meazza. Normální cena 18 eur, po slevě 12 eur. Více na sansirostadium.com

SÍDLO

20% sleva v Pizzerii Piazza Navona v Kutné Hoře na Palackého náměstí (sídlo fanklubu), webové stránky www.piazzanavona.cz


Centrální výhody

Speciální vstup na stadion s průkazkou člena, není nutné ukazovat cestovní doklad, bez čekání a front.

Na speciálních zápasech INTER CLUB MATCHDAY jsou dvakrát v sezoně pro členy fanklubů připraveny exkluzivní akce - focení u hřiště, soutěže a další aktitivy.

Možnost účasti na Gala placených večeřích konaných v Miláně za účasti trenéra nebo některých současných či bývalých hráčů, orientační cena 100 eur pro seniora, 50 eur platí junior.


Naše výhody

Emailové bulletiny do tvojí emailové schránky s aktuálními informacemi o všech zajímavých událostech a akcích pořádaných námi nebo milánskou centrálou.

Organizace srazů Interistů.

Možnost účastnit se exkluzivních akcí našeho fanklubu (někdy ve spolupráci s CCIC). Např. v roce 2010 setkání s Luisem Figem a pohárem pro vítěze Ligy mistrů v Praze, dále sraz členů v Kutné Hoře za účasti hráče primavery Marka Kysely, v roce 2012 účast na tréninku Interu v Appiano Gentile, v roce 2016 setkání s hráči v hotelu v Praze před zápasem se Spartou, v roce 2018 oslava 15 let fanklubu s bývalým hráčem Vratislavem Greškem.

Sledování televizních zápasů v sídle fanklubu v Kutné Hoře.

Reprezentace fanklubu na futsalových turnajích.

Přistup na náš portál Můjklub. Kde se lze ostatním členům ve fanklubu představit a informovat je o plánovaných výjezdech na zápasy.

Sleva na TELLY TV, kde lze sledovat zápasy Interu v Serii A.

Možnost ovlivnit vyběr fanklubových suvenýrů k výrobě a objednat si je se slevou (fanklub bude hradit část výrobních nákladů).

Možnost hlasovat v anketě Numero Uno - nejlepší hráč sezony, předpokládá se, že ve fanklubu jsou fanoušci, kteří Inter pravidelně sledují a výsledky tak mají svou váhu.

Upozornění na speciální akce v oficiálním fanshopu a další výhodné nákupy i v jiných obchodech.


Program NerazzurroPoints

Členové fanklubu během svého členství sbírají body, díky kterým pak mohou získat přednostní právo na vstupenky na zápasy, na které dostaneme méně vstupenek, než bude zájemců. Typicky se jedná o venkovní zápasy v evropských pohárech. Více o Programu NerazzurroPoints zde.