CECHIA NERAZZURRA | ČLENSTVÍ

DÁRKY 2023-24

Členové od nás dostávájí dárkovou uvítací sadu. Ta se skládá ze tří částí. První je průkazka člena Inter Club Card, kterou zřizuje každému členovi CCIC (centrála fanklubů) a na kterou může v klubu čerpat výhody. Druhá část je také od CCIC a jsou to suvenýry, které dostávají všichni členové po celém světě v dané sezoně stejné. Třetí složkou v dárkovém balíčku jsou pak věci, které si necháváme sami vyrobit.INTER CLUB CARD

Plastová průkazka oficiálního registrovaného fanouška Interu Milán pro aktuální sezonu s identifikačními údaji držitele.

Podrobnosti o průkazce člena

INTER CLUB KIT

Dárky od CCIC určené všem členům oficiálních fanklubů. V uvítací sadě najdeme sportovní tašku, vlajku a potítko.

AKTUALIZACE: Členství s uvítací sadou bylo vyprodáno během 12 hodin. Sto tisíc členů své členství prodloužilo a dalších 50 tisíc se zaregistrovalo nově. Obrovský zájem překvapil CCIC a tak se řeší, co bude dál. Loni bylo vyprodáno po měsící a členství se pak prodávalo bez dárků.

Sportovní taška - vyprodáno

Modrá sportovní taška přes rameno s logem Inter Club.

Vlajka - vyprodáno

Velká vlajka s logem Inter Clubu s modrými a černými čtverci.

Potítko- vyprodáno

Potítko na ruku s logem Interu.CECHIA NERAZZURRA BONUS

Bonusové dárky pouze od našeho fanklubu - plastový kalendářík, gumový náramek, šála se slevou a další překvapení. Noví členové dostanou sadu 5 samolepek.

Náš fanklub je speciální v tom, že při zachování takřka nejnižšího možného ročního příspěvku přidáváme k dárkům od CCIC ještě další bonusové. Ty si většinou necháváme vyrobit na míru podle našich představ. Nejčastěji jsou s logem našeho fanklubu, případně samotného Interu.

Plastový kalendářík - vyprodáno

Podoba nového kalendáříku se bude teprve řešit. Na líci logo fanklubu. Na rubu kalendářík zápasů Serie A v probíhající sezoně.

3D náramek

Náramek má zapínání na druky a umožňuje dvě velikosti podle šířky ruky. Nápis CECHIA NERAZZURRA a modrá a bílá pole jsou tvarována ve 2D, logo Interu po stranách je 3D.

Materiál je z měkčeného PVC o síle 2 mm. Celková délka je 230 mm a šírka 20 mm.

Šála za zvýhodněnou cenu

Členům je na začátku sezony nabídnuta elastická šála fanklubu za zvýhodněnou cenu.

Jedná se o elastickou šálu HDC z velmi příjemného materiálu.

Délka šály bude cca 140 cm a šířka cca 17,5 cm.

Samolepky

Sada samolepek

Pouze pro nové členy.

Sada pěti samolepek s logem našeho fanklubu.

Dárky si může každý člen vyzvednout v sídle fanklubu po předchozí domluvě nebo je zdarma obdrží poštou (pouze u prvního pokusu o doručení). Nejdříve je však musíme z milánské centrály obdržet, což se většinou stane po ukončení hlavní přihlašovací fáze. U později přihlášených je dodací doba do konce sezony.Dárky pro minulou sezonu 2022/23