CECHIA NERAZZURRA | ČLENSTVÍ

DÁRKY 2023-24

Všechny Inter Cluby na celém světě dostávají dárky pro své členy stejné. Každou sezonu je balíček s dárky jiný a o jeho obsahuje rozhoduje centrála v Interu. Náš fanklub je speciální v tom, že při zachování takřka nejnižšího možného ročního příspěvku přidáváme k těmto dárkům ještě další bonusové. Ty si většinou necháváme vyrobit na míru podle našich představ. Nejčastěji jsou s logem našeho fanklubu, případně samotného Interu.


INTER CLUB KIT

Dárky od CCIC budou balíčku. Najdeme v něm sportovní tašku, vlajku a potítko.

Sportovní pytel

Sportovní taška

Náramek

Vlajka

Vlajka s logem Interu. Předběžná podoba.

Klíčenka

Potítko

Potítko na ruku s logem Interu.


BONUS OD CECHIA NERAZZURRA

Navíc bonusové dárky od našeho fanklubu - plastový kalendářík, plastový žeton do nákupního vozíku a voňka do auta. Noví členové dostanou sadu 5 samolepek.

Kalendářík

Plastový kalendářík

Na líci logo fanklubu s černomodrými pruhy ve verzi aktuálního domácího dresu Interu Milán. Na rubu kalendářík zápasů Serie A v probíhající sezoně.

Samolepky

Sada samolepek

Pouze pro nové členy.

Sada pěti samolepek s logem našeho fanklubu.

Dárky si může každý člen vyzvednout v sídle fanklubu po předchozí domluvě nebo je zdarma obdrží poštou (pouze u prvního pokusu o doručení). Nejdříve je však musíme z milánské centrály obdržet, což se většinou stane po ukončení hlavní přihlašovací fáze. U později přihlášených je dodací doba do konce sezony.