CECHIA NERAZZURRA | ČLENSTVÍO ČLENSTVÍ

Aktuální členský příspěvek:
Senior - 820 Kč / 34.00 EUR
Junior U13 - 450 Kč / 19.00 EUR

Členství je určeno fanouškům Interu Milán všech věkových kategorií žijících v České republice nebo na Slovensku a je sezonní. Kopíruje fotbalovou sezonu a standardně má začínat začátkem července a končit koncem června následujícího roku. Fanklubu se platí příspěvek, jehož většina míří do Interu. Do svých řad nebereme pouze fanoušky, kteří jsou zaregistrovaní ve fanklubech jiných italských klubů. Snažíme se pravidelně pořádat srazy, společně sledujeme zápasy Interu v televizi nebo přes internet a organizujeme hromadné výjezdy nejenom do Itálie. Účastníme si i různých fanklubových turnajů ve futsale a videohře FIFA.

Inter se nám ve všem snaží pomoct, máme přednostní právo na vstupenky často i se slevou, při našich návštěvách Milána pár členům umožní účast na VIP akcích, pro všechny pak na speciálních zápasech organizuje různé akce a soutěže. Pokud hráči nebo významná osobnost z historie klubu zavítá do našich států, jsme to právě my, kdo se na setkání s nimi dostane. Každý člen dostává balíček s dárky. Jeho základ tvoří krabička, kterou dostávají všichni registrovaní fanoušci po celém světě a každý rok se její obsah mění. Bonusové dárky jsou od nás a většinou se jedná o drobné věci, které si na zakázku necháváme vyrobit. Distribuce dárků je zdarma.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Podmínkou ke vstupu či prodloužení členství je
 • vyplnění přihlášky na tomto webu
 • zaplacení příspěvku
 • nebýt členem fanklubu jiného italského profesionálního fotbalového týmu
 • Členství je roční od 1.července do 30.června následujícího roku.
  Přihlašování probíhá od června do února. Později přihlášení již nemusí dostat dárky a průkazku člena. Ideální je se registrovat již v červnu.

  Benefity

  Členství přináší mnoho slev a výhod. Slevy lze uplatnit především v oficiálních fanshopech či při návštěve stadionu G.Meazzy v Miláně. Výhodněji a hlavně v exkluzivním předprodeji pro fankluby lze získat vstupenky na zápasy. Fanklub pořádá i hromadné výjezdy.

  Dárky

  Každý člen dostane zdarma balíček dárků. Dárky připravuje milánské centrála fanklubů CCIC. Navíc přímo od našeho fanklubu obdržíš další speciální dárky.

  VIP akce

  Pár členů z fanklubu má každý rok možnost zúčastnit se exkluzivních nezapomenutelných akcích konaných převážně pár hodin před začátkem zápasu. V nabídce je prohlídka stadionu a šaten, sledování rozcvičky hráčů přímo u hřiště nebo možnost se stát vlajkonošem. Junioři si mohou plácnout s hráči po jejich příjezdu do garáží stadionu.

  Přihláška

  Pro registraci je potřeba vyplnit přihlášku a zaplatit roční příspěvek.

  Členové fanklubu na valné hromadě rozhodují o chodu fanklubu, volí prezidenta, výbor a další zástupce. Společně organizují srazy a výjezdy na zápasy Interu.

  TYP ČLENSTVÍ
  Typ Popis
  Regulérní Registrace u Interu a přidělení průkazky Inter Club Card

  V současné době rozlišujeme pouze jeden typ členství. Všichni naši členové jsou oficiálně zaregistrovaní v centru fanklubů Interu a obdrží průkazku s identifikačním číslem minimálně v elektronické podobě.


  Komunikace probíhá primárně přes email a v nepravidelných intervalech chodí z adresy info@cechianerazzurra.com hromadný email (Bulletin) se seznamem novinek o dění ve fanklubu. Pokud člen potřebuje vstupenku nebo cokoliv jiného, posílá žádost na stejný email.

  KATEGORIE ČLENSTVÍ
  Kategorie Věk ke dni 1.7.
  Senior aspoň 14 let
  Junior maximálně 13 let

  Pro děti máme speciální typ členství, který má stejné benefity a výhody jako u dospělých. Jediný rozdíl může být v hlavním dárku, v posledních letech se to ale nestává. Podle věku jsou dvě kategorie členství - senior a junior (člen, kterému je 1.7. maximálně 13 let).


  Jednou ročně se snažíme uspořádat sraz Interistů a valnou hromadu fanklubu. Nejčastěji je místem konání sídlo v Kutné Hoře, ale už jsme měli i srazy v Olomouci a Praze. Aspoň dvakrát ročně se snažíme uspořádat hromadné výjezdy na zápasy nerazzurri. Zpravidla jedeme na milánské derby a Derby d'Italia s Juventusem, o která bývá největší zájem a je největší šance na dostatečnou účast pro zaplacení vlastního autobusu. Pokud hraje Inter v evropských pohárech nedaleko hranic, snažíme se udělat výjezd i na tento vekovní zápas.

  Pokud je mezi členy zájem, snažíme se udělat jednou ročně hromadnou objednávku z oficiálního fanshopu Interu - cílem je snížit náklady na vysoké poštovné z Itálie.

  VARIANTY ČLENSTVÍ S DOBOU PŘIHLAŠOVÁNÍ
  Popis varianty a částka za členství Doba přihlašování
  PRODLOUŽENÍ - Senior 750 Kč / 31 EUR, Junior 450 Kč / 19 EURAKCE (30.05.2024 - 30.06.2024)
  REGISTRACE - Senior 870 Kč / 36 EUR, Junior 550 Kč / 23 EURAKCE (30.05.2024 - 01.08.2024)
  BEZ DÁRKŮ - Senior 820 Kč / 34 EUR, Junior 450 Kč / 19 EURAKCE (30.05.2024 - 24.02.2025)
  PRODLOUŽENÍ BEZ DÁRKŮ - Senior 680 Kč / 26 EUR, Junior 420 Kč / 16 EURAKCE (30.05.2024 - 30.06.2024)
  PRODLOUŽENÍ + BAREVNÉ DŘEVĚNÉ LOGO - Senior 850 Kč / 35 EUR, Junior 550 Kč / 23 EURAKCE (30.05.2024 - 30.06.2024)

  Většina z vybíraného ročního příspěvku je poslána do milánského Centra Inter Clubů (CCIC), které oficiálně členství fanoušků registruje a na oplátku pro něj posílá dárky. Tyto dárky dostáváme hromadně pro všechny do sídla fanklubu, kde si je členové mohou vyzvednout nebo jim je posíláme zdarma poštou domů, což bývá každý rok velká akce. Všechny fankluby Interu na světě dostávají stejné dárky a jejich výběr nedokáží ovlivnit.


  Distribuce dárků
  Způsob doručení Popis
  Poštou na zadanou adresu (1.doručení zdarma)
  Osobně v sídle fanklubu nebo přes jiného člena nebo případně na společné akci nebo výjezdu


  Celkem pravidelně se konají futsalové turnaje fanklubů dalších zahraničních týmů v ČR a na Slovensku, na které se snažíme poslat naši reprezentaci.


  Pro Slováky
  Členy fanklubu Cechia Nerazzurra jsou i Slováci, kterých pravidelně bývá velké množství. Členství mají dražší o poštovné, které je při poslání na Slovensko vyšší.
  Platba za příspěvek se posílá převodem v eurech na náš bankovní účet vedený na Slovensku.
  Způsoby získání dárků:
  - Poslání poštou na adresu bydliště (zdarma)
  - Poslání poštou na adresu v České republice (např. nějakému známému)
  - Vyzvednutí osobně v sídle fanklubu v Kutné Hoře (nutná předchozí domluva)