>
CECHIA NERAZZURRA | ČLENSTVÍPŘIHLÁŠKA - sezona 2024/25

Nová registrace či prodloužení členství v oficiálního fanklubu Interu Milán CECHIA NERAZZURRA.

Členství je primárně určeno pro fanoušky nerazzurri žijící v České republice a na Slovensku.

Základní údaje
Doba trvání členství

Členství je sezonní. Začíná v den zaplacení příspěvku a končí koncem fotbalové sezony. Doba trvání členství je tak maximálně 1 rok a typicky začíná 1.červencem a končí 30.června následujícího roku. Ke konci sezony lze členství znovu prodloužit.

Jak zaregistrovat dítě?

Je několik možností. Pokud je dítě samostatné a má svůj vlastní email, registrace probíhá standartně jako u dospělé osoby, tel. číslo vyplňovat nemusíte. Pokud chcete jako rodič mít kontrolu nad tím, co se ve fanklubu děje, napište nám zprávu s vaší emailovou adresou.

Pokud nejste členem, my váš email k registraci přidáme. Oběma vám tak budou chodit stejné emaily.

Pokud členem jste, stanete se zástupcem a budete moct za dítě rozhodovat. Zástupcem se můžete stát rovnou při registraci, když vyplníte svůj email, pokud dítě svůj vlastní nemá nebo ho nechcete uvést. V tomto případě ale počítejte s tím, že registrace v Interu bude provedena bez emailu a dítě nedostane uvítací email, virtuální průkazku a další emaily, které během roku z centrály fanklubů CCIC chodí.

Jak probíhá komunikace s vedením fanklubu?

Komunikace probíhá výhradně přes email. Během sezony chodí všem nepravidelně Bulletiny, v kterých jsou aktuální informace týkající se akcí fanklubu, prodeji vstupenek na zápasy Interu, upozornění na soutěže a podobné věci.