CECHIA NERAZZURRAO ČLENSTVÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Členství je roční od 1.července do 30.června následujícího roku.
Podmínkou ke vstupu je
- vyplnění přihlášky na tomto webu
- zaplacení příspěvku
- nebýt členem fanklubu jiného italského profesionálního fotbalového týmu
Ideální doba pro přihlášení do fanklubu je od června do 15.srpna v hlavní fázi přihlašování, kdy je velká jistota na obdržení dárků a průkazku do konce kalendářního roku. Nejpozději se lze přihlásit zpravidla v polovině února, nutná je ale předchozí domluva.
Podle věku jsou dva typy členství - senior a junior (člen, kterému je 1.7. maximálne 13 let). Ve výhodách může být rozdíl v hlavním dárku.
Komunikace ve fanklubu probíhá primárně přes email info@cechianerazzurra.com
Pro prodloužení členství stačí poslat platbu na účet fanklubu v období, kdy probíhá přihlašování, ve výši ročního příspěvku a odeslat informační email na info@cechianerazzurra.com s variabilním symbolem, který člen u platby uvedl.

Jednou ročně se snažíme uspořádat sraz Interistů a valnou hromadu fanklubu. Nejčastěji je místem konání sídlo v Kutné Hoře, ale už jsme měli i srazy v Olomouci a Praze. Aspoň dvakrát ročně se snažíme uspořádat hromadné výjezdy na zápasy nerazzurri. Zpravidla jedeme na milánské derby a Derby d'Italia s Juventusem, o která bývá největší zájem a je největší šance na dostatečnou účast pro zaplacení vlastního autobusu. Pokud hraje Inter v evropských pohárech nedaleko hranic, snažíme se udělat výjezd i na tento vekovní zápas.

Pokud je mezi členy zájem, snažíme se udělat jednou ročně hromadnou objednávku z oficiálního fanshopu Interu - cílem je snížit náklady na vysoké poštovné z Itálie.

Celkem pravidelně se konají futsalové turnaje fanklubů dalších zahraničních týmů v ČR a na Slovensku, na které se snažíme poslat naši reprezentaci.


TYPY ČLENSTVÍ
Typ Věk k 1.7. Roční příspěvek Do 15.8. SLEVA
Senior aspoň 14 let 750 Kč / 31 eur 650 Kč / 27 eur
Junior maximálně 13 let 400 Kč / 17 eur 300 Kč / 13 eur


Distribuce dárků
Způsob doručení Popis
Poštou na zadanou adresu (1.doručení zdarma)
Osobně v sídle fanklubu nebo přes jiného člena nebo případně na společné akci nebo výjezdu


Většina z vybíraného ročního příspěvku je poslána do CCIC, které oficiálně členství fanouška registruje a na oplátku za něj posílá dárky. Všechny fankluby Interu na světě dostávají stejné dárky a jejich výběr nedokáží ovlivnit.


Pro Slováky
Členy fanklubu Cechia Nerazzurra jsou i Slováci, pravidelně jich bývá přihlášených přes 40. Některý rok pro ně může být členství dražší než pro členy z České republiky. Důvodem je poštovné, které je třeba zaplatit za poslání dárku. V současnosti rozesílá dárky po Slovenku náš slovenský koordinátor a tak členský příspěvek zůstává stejný.
Platba za příspěvek se posílá převodem v eurech na náš bankovní účet vedený na Slovensku.
Dárky lze získat i jinak:
- Osobně v sídle fanklubu v Kutné Hoře (nutná předchozí domluva)
- Poslání na adresu v České republice (např. nějakému známému)