CECHIA NERAZZURRA | ČLENOVÉ



SEZNAM ČLENŮ

Počet členů v sezoně 2021/22: 128

  • senioři: 119
  • junioři: 9
  • Adam Michal, Ľubotice (SVK)
    Antoš Radek, Praha 8 (CZE)
    Bažik Lukáš, Jasenov (SVK)
    Bekö Pavol sr., Dlhá nad Váhom (SVK)
    Bekö Pavol jr., Dlhá nad Váhom (SVK)
    Bereš Milan, Košice (SVK)
    Bojda Tomáš, Olomouc (CZE)
    Chrášťanský Šimon, Dobrá Voda u Českých Budějovic (CZE)
    Čabala Ondřej, Uherské Hradiště (CZE)
    Čáp Michal, Děčín (CZE)
    Čechák Jakub, Mladějovice (CZE)
    Digrin Ester, Jihlava (CZE)
    Digrin Michal, Jihlava (CZE)
    Doboš Pavel, Dubné (CZE)
    Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
    Draganov Radko, Ralsko (CZE)
    Dragonetti Michele, Brno (ITA)
    Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
    Elias Francisc, Žatec (CZE)
    Faltýnek Lukáš, Nové Strašecí (CZE)
    Fruštík Radek, Praha 5 Hlubočepy (CZE)
    Frydryšek Martin, Velký Újezd (CZE)
    Fudalová Petra, Vsetín (CZE)
    Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
    Hanzl Tomáš, Praha 10 (CZE)
    Herodes Martin, Ostrava (CZE)
    Holka Erik, Mikulov (CZE)
    Horák Otakar, Svitávka (CZE)
    Horňák Milan, Trhové Sviny (CZE)
    Hromádko David, Praha 6 (CZE)
    Hruban Michal, Protivanov (CZE)
    Ivanov Ivan, Provadia (BGR)
    Ivanov Mateo Krum, Praha 3 - Žižkov (CZE)
    Jambor Dominik, Martin (SVK)
    Jambor Michal, Martin (SVK)
    Jiřík Martin, Želechovice nad Dřevnicí (CZE)
    Keresteš Štefan, Košice (SVK)
    Klomínek Radim, Praha 2 (CZE)
    Klomínek Simon, Praha 2 (CZE)
    Klügl Richard, Blansko (CZE)
    Koch Jan, Poběžovice (CZE)
    Kočí Jan, Jeřice (CZE)
    Korduliak Michal, Korňa (SVK)
    Koubek Michal, Rosice (CZE)
    Kozár Peter, Košice (SVK)
    Kronus Adam, Dolní Kralovice (CZE)
    Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
    Kuba Václav, Osek (CZE)
    Kuba Michal, Teplice (CZE)
    Kuba ml. Michal, Teplice (CZE)
    Kubová Marie, Teplice (CZE)
    Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
    Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
    Kumžák Petr, Praha 3 (CZE)
    Kunc Stanislav, Teplice (CZE)
    Levický Martin, Nitra (SVK)
    Lhota Zdeněk, Sedlčany (CZE)
    Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
    Manganello Gimmi, Hovorčovice (ITA)
    Mariňák Petr, Kladno (CZE)
    Mariňák Alex, Kladno (CZE)
    Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
    Masini Maurizio, Liberec (CZE)
    Matoušek Miroslav, Vyškov (CZE)
    Minář Zdeněk, Střítež (CZE)
    Minárik Tom, Olomouc (CZE)
    Mlčúch Blažej, Unín (SVK)
    Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
    Müller Tomáš, Kladno 2 (CZE)
    Muradjan Jurij, Praha 9 - Horní Počernice (ARM)
    Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
    Novotný Eduard, Chodov (CZE)
    Ondráček Lukáš, Karlovy Vary (CZE)
    Oslanec Ľubomír, Nové Zámky (SVK)
    Oslislo Lukáš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
    Otépka Milan, Brno (CZE)
    Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
    Patera Lenka, Unhošť (CZE)
    Patera David, Unhošť (CZE)
    Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
    Pelikán Tomáš, Praha 10 - Strašnice (CZE)
    Petráň Jan, Kolín (CZE)
    Petrone Claudio, Praha 9 (CZE)
    Picka Petr, Praha 15 Horní Měcholupy (CZE)
    Pokorný Daniel, Vsetín (CZE)
    Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (CZE)
    Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
    Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
    Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
    Rezek Jakub, Uherské Hradiště (CZE)
    Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
    Rozhoň Karel, Praha (CZE)
    Sabo Zoltán, Bratislava (SVK)
    Sigmund Tomáš, Lipník nad Bečvou (CZE)
    Smetanka Jozef, Prešov (SVK)
    Stea Mario, Praha (ITA)
    Svoboda Daniel, Řepiště (CZE)
    Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
    Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
    Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
    Šimša Tomáš, Ostrava (CZE)
    Šmídl Jan, Praha 22 (CZE)
    Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
    Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
    Štěpánek ml. Jan, Teplice (CZE)
    Švarc Ladislav, Podolí u Brna (CZE)
    Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
    Tichý Martin, Přelouč (CZE)
    Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
    Tocai Demeter, Kutná Hora - Vrchlice (ROM)
    Trefil Lukáš, Lešná/Lhotka nad Bečvou (CZE)
    Űberall Roman, Slavičín (CZE)
    Ulrich Luboš, Kosmonosy (CZE)
    Vaníček František, Sokolov (CZE)
    Vašek Lukáš, Humpolec (CZE)
    Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
    Vichr Jan, Praha 10-Zaběhlice ()
    Vladyka Jaromír, Čimelice (CZE)
    Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
    Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
    Voda Jaromír, Suchdol nad Odrou (CZE)
    Vrána Jakub, Otrokovice (CZE)
    Všetička Petr, Bílá Lhota (CZE)
    Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
    Zábrana Robert, Humpolec (CZE)
    Žid Pavel, České Budějovice (CZE)