CECHIA NERAZZURRA | ČLENSTVÍ

DÁRKY 2021-22

Všechny Inter Cluby na celém světě dostávají dárky pro své členy stejné. Každou sezonu je balíček s dárky jiný a o jeho obsahuje rozhoduje centrála v Interu. Náš fanklub je speciální v tom, že při zachování takřka nejnižšího možného ročního příspěvku přidáváme k těmto dárkům ještě další bonusové. Ty si většinou necháváme vyrobit na míru podle našich představ. Nejčastěji jsou s logem našeho fanklubu, případně samotného Interu.


INTER CLUB BOX

Dárky od CCIC budou po roce znovu v kovové krabičce. Najdeme v ní kvalitní šálu s novým logem Interu, sluneční brýle, klíčenku na krk a zapínací odznáček s logem Interu.

Kosmetická taštička

Prémiová šála

Kvalitní šála s novým logem klubu a nápisem I M INTER ...

Náramek

Sluneční brýle

Plastové černomodré brýle Inter Club

Klíčenka

Lanyard (klíčenka)

Šnůrka na krk s logy Inter Club.


Popsocket

PIN - odznáček

Zapínací odznáček s novým logem klubu

BONUS OD CECHIA NERAZZURRA

Navíc bonusové dárky od našeho fanklubu - plastový kalendářík, kovová klíčenka s logy a zatím utajované překvapení. Noví členové dostanou sadu 5 samolepek.

Kalendářík

Plastový kalendářík

Na líci logo fanklubu s černomodrými pruhy ve verzi aktuálního domácího dresu Interu Milán. Na rubu kalendářík zápasů Serie A v probíhající sezoně.

Žeton do vozíku

Přívěsek na klíče

Vyrobený z nerezové oceli. Na jedné straně je logo Cechia Nerazzurra, na druhé logo Interu. Obě loga jsou vyrobeny z tzv. 3D nálepky.

Samolepky

Sada samolepek

Pouze pro nové členy.

Sada pěti samolepek s logem našeho fanklubu.

Minidres

Minidres s klasickými černými a modrými pruhy, novým logem Interu a aktuálními sponzory.

Dárky si může každý člen vyzvednout v sídle fanklubu po předchozí domluvě nebo je zdarma obdrží poštou (pouze u prvního pokusu o doručení). Nejdříve je však musíme z milánské centrály obdržet, což se většinou stane po ukončení hlavní přihlašovací fáze.