CECHIA NERAZZURRABENEFITY

Členství ve fanklubu přináší spoustu výhod - průkazku, dárky, slevy na vstupenky a do fanshopů, možnost zajištění vstupenek v exkluzivním předprodeji pro členy fanklubů a možnost zúčastnit se akcí pořadaných fanklubem včetně organizovaných výjezdů na zápasy nejenom v Miláně.

Průkazka

Průkazka

Inter Club Card

Plastová průkazka oficiálního registrovaného fanouška Interu Milán pro aktuální sezonu s identifikačními údaji držitele.

Dárky

Dárky

Inter Club Box

Dárky v luxusní krabičce přímo od Interu posíláme každému členovi. Dále dostává i unikátní dárky od našeho fanklubu. Každý rok jsou jiné.

Vstupenky

Vstupenky

Předprodej

Zajišťujeme vstupenky na zápasy Interu v evropských pohárech a domácích zápasech v Serii A. Jako oficiální fanklub se dostáváme ke vstupenkám dříve než začne volný prodej.

Výjezdy

Výjezdy

Organizace

Organizujeme autobusové výjezdy na zápasy Interu v Miláně nebo v evropských pohárech v "dojezdové" vzdálenosti. Na ostatní létáme. Většinou se slevou pro členy.

Slevy

VSTUPENKY

Výrazná sleva na vstupenky na dva zápasy v sezoně. Speciiální utkání (INTER CLUB MATCHDAY) vybírá zhruba měsíc předem Inter a vstupenka zpravidla stojí pouze 10 eur. Na další zápasy jsou většinou zajímavé slevy do některých sektorů, dá se šetřit i několik desítek eur.

VÝJEZDY

Na organizované autobusové výjezdy na zápasy Interu poskytujeme členům fanklubu slevy.

FANSHOPY

15% sleva v oficiálním fanshopu na stadiónu G.Meazza San Siro Store s použítím členské průkazky.

10% sleva na objednávky na oficiálním internetovém obchodu store.inter.it a v kamenném obchodě v centru Milána INTER STORE MILANO (Galleria Passarella 2, Metro San Babila) s použítím členské průkazky.

15% sleva na objednávky v českém internetovém fanshopu fan-store.cz

STADION G.MEAZZA

15% sleva na občerstvení na stadionu v barech a restauracích v den zápasu.

Sleva 5 eur do Muzea San Siro a na prohlídku stadionu Giueseppe Meazza. Normální cena 18 eur, po slevě 12 eur. Více na sansirostadium.com

SÍDLO

20% sleva v Pizzerii Piazza Navona v Kutné Hoře na Palackého náměstí (sídlo fanklubu), webové stránky www.piazzanavona.cz


Centrální výhody

Speciální vstup na stadion s průkazkou člena, není nutné ukazovat cestovní doklad, bez čekání a front.

Na speciálních zápasech INTER CLUB MATCHDAY jsou dvakrát v sezoně pro členy fanklubů připraveny exkluzivní akce - focení u hřiště, soutěže a další aktitivy.

Možnost účasti na Gala placených večeřích konaných v Miláně za účasti trenéra nebo některých současných či bývalých hráčů, orientační cena 100 eur pro seniora, 50 eur platí junior.

Přistup na portál INTER CLUB HUB. Informace o členství a novinky ze všech fanklubů v angličtině a italštině.


Naše výhody

Emailové bulletiny do tvojí emailové schránky s aktuálními informacemi o všech zajímavých událostech a akcích pořádaných námi nebo milánskou centrálou.

Organizace srazů Interistů.

Možnost účastnit se exkluzivních akcí našeho fanklubu (někdy ve spolupráci s CCIC). Např. v roce 2010 setkání s Luisem Figem a pohárem pro vítěze Ligy mistrů v Praze, dále sraz členů v Kutné Hoře za účasti hráče primavery Marka Kysely, v roce 2012 účast na tréninku Interu v Appiano Gentile, v roce 2016 setkání s hráči v hotelu v Praze před zápasem se Spartou, v roce 2018 oslava 15 let fanklubu s bývalým hráčem Vratislavem Greškem.

Sledování televizních zápasů v sídle fanklubu v Kutné Hoře.

Reprezentace fanklubu na futsalových turnajích.

Sleva na DIGI TV, kde lze sledovat zápasy Interu v Serii A.

Přistup na náš portál Můjklub. Kde se lze ostatním členům ve fanklubu představit a informovat je o plánovaných výjezdech na zápasy.

Možnost ovlivnit vyběr fanklubových suvenýrů k výrobě a objednat si je se slevou (fanklub bude hradit část výrobních nákladů).

Možnost hlasovat v anketě Numero Uno - nejlepší hráč sezony, předpokládá se, že ve fanklubu jsou fanoušci, kteří Inter pravidelně sledují a výsledky tak mají svou váhu.

Upozornění na speciální akce v oficiálním fanshopu a další výhodné nákupy i v jiných obchodech.