CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Nové WhatsAppové skupiny pouze pro naše členy

10.08.2023

Chybí nám prostor, kde bychom si společně mohli popovídat. Facebook už není tím příjemným místem, jakým kdysi býval, tak jsem se rozhodl, že se zaměříme na WhatsApp. Na rozdíl od facebooku nevidím důvod, proč by si ho každý, kdo má zájem se sdružovat, nemohl nainstalovat. Poprosil bych všechny, co se chtějí k nám připojit, nastavte si v profilu aplikace vaše jméno, ať víme, kdo si s námi píše.

Jednu WhatsAppovou skupinu máme již přes rok. Řešíme na ní Inter. Pokud to mám zhodnotit, tak se skupinou jsem velmi spokojený. Vaše názory mají smysl a všichni se chovají slušně. Ve skupině na facebooku, kde můžou psát své názory i nečlenové, to takové již není, takže jsem velmi rád, že si zde můžeme rozumně pokecat. Aktuálně je nás tam 42.

Existující skupinu jsem přejmenoval na Cechia Nerazurra - Fotbal.

Nedávno jsem avizoval vznik i druhé skupiny, kde si budeme pomáhat se získáním vstupenek na zápasy. Plánovat výjezdy, upozorňovat na levné letenky, doporučovat si hotely a tak podobě. Měl by to být doplněk k plánované webové stránce s radami na to, jak se dostat na zápas do Milána. Připojit se do ní můžete kliknutím na obrázek níže.

Nakonec jsem se rozhodl, že založím ještě třetí skupinu a zde budeme řešit fanklubové věci. Aktuálně se můžeme bavit o náramku, šále a hromadné objednávce.