CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Finále Ligy mistrů - máme vstupenky!

01.06.2023

Minimálně 9 našich členů bude fandit přímo na Ataturkově olympijském stadionu! Jasně je tak vidět, že členství ve fanklubu má smysl. Vstupenky koupili za oficiální cenu 180 eur.

Zatímco ultras Interu během prvního poločasu finále Coppa Italia proti Fiorentině protestovali proti způsobu, jakým klub rozděloval vstupenky na finále Ligy mistrů, my jsme mohli slavit.

Na semifinále proti AC Milán jsme sice měli možnost vstupenky koupit v předprodeji, ale protože jich většinu koupili permanentkáři, kteří měli přednost, pro členy fanklubů to pak byl doslova boj o pár posledních stovek vstupenek a rozhodovalo spíš štěstí.

Na finále to teď bylo jiné. Inter odměňoval fanoušky za věrnost. Stačilo být 6 let registrován ve fanklubu a již měl žadatel přidělený kód na nákup vstupenky do Istanbulu. Jinak vstupenek jsme dostali víc než na finále v roce 2010 v Madridu.

Obrázek

Vstupenky na finále LM: Manchester City-Inter

22.05.2023

Výkop utkání je v sobotu 10. června ve 21:00 SELČ (22:00 místního času) na Atatürkově olympijském stadionu v tureckém Istanbulu.


Vstupenky nebude distribuovat Inter, ale budou se prodávat přímo na webu uefa.com. K jejich nákupu bude potřeba speciální kód.


Poptávka po vstupenkách výrazně převyšuje jejich dostupnost. V našem fanklubu jsme na to byli připraveni díky programu Nerazzurro Points, kdy jsou zvýhodněni ti, kteří jsou ve fanklubu déle, aktivně pomáhají a případně se někdy nedostali na nějaký významný zápas kvůli nedostatku přidělených vstupenek. Tentokrát to však za nás vyřeší přímo Inter.


Inter dostane přiděleno z cca 75 tisíc pro sebe 20 tisíc vstupenek. A protože chce být co nejspravedlivější, bude se snažit dát kód pro nákup vstupenky těm fanouškům, kteří mu jsou nejvěrnější. Žádat o kód mohou na webu www.inter.it držitelé "soukromých" permanentek z této sezony, těch je cca 37 000, a dále členové fanklubů, kteří jsou registrování poslední tři sezony v řadě, to se týká cca 50 000.


Celkem tak může o vstupenku zažádat 87 000 fanoušků a je tak pravděpodobné, že počet žádostí, ačkoli jsou omezeny jen na výše uvedené skupiny, překročí přidělené množství vstupenek. V takovém případě budou mezi řešeními, která se klub pokusí přijmout, upřednostněni ti, kteří jsou držiteli permanentek nebo členy fanklubu již řadu let, ve snaze odměnit je za věrnost. Například ti, kteří mají permanentku již osm sezón, budou mít přednost před někým, kdo má permanentku dvě sezóny. Takto to píše Inter na svém webu. Jestli je v počtu let mezi držiteli permanentek a členy fanklubů rovnítko, se klub v oznámení nezmiňuje.


Požádat o kód půjde na webu Interu po přihlášení od dnešních 17:00 do středy 24. května 8 hodin ráno. Čas požádání nehraje v přidělování roli. Žádost o kód zde. Zadat se musí číslo průkazky a datum narození. Pokud bude ve frontě moc lidí, musíte počkat, až na vás přijde řada. Zaslání přístupového kódu není okamžité. Obdržíte jej v následujících dnech, přibližně mezi pátkem a pondělím, pokud vám bude přiděleno.


Oznámení na webu www.inter.it.

Obrázek

Statistiky členů Inter Clubů

21.05.2023

Koordinační centrum Inter clubů ukázalo na speciální schůzce představitelům jednotlivých fanklubů letošní statistiky členů. Tato čísla mě dost zajímala, protože mě hodně překvapilo, když v polovině letních prázdnin bylo členství s dárky vyprodáno a CCIC se rozhodlo, že další dárkové balíčky si dovyrobit nenechá.

Celkově bylo zaregistrováno ve fanklubech 154 008 členů, což je roční nárůst o 18,4%. Z celkového počtu bylo 16 416 juniorů, což znamená, že každý 10.člen je mladší 14 let. Pokud máme my 175 členů, tak pokud bychom se řídili průměrem, měli bychom mít 18 juniorů. Máme jich 9.

Mužů je 90,5% (v zahraničí 92,33%), žen 9,5% (7,67%). V našem fanklubu máme 11 žen, což je 6,3%.

Členství si v červnu za zvýhodněnou cenu prodloužilo téměř 62 tisíc členů. V hlavní fázi se registrovalo 47 tisíc a členství bez dárků si zakoupilo přes 41 tisíc.

V zahraničních fanklubech je zaregistrováno 22 278 členů. Víme, že v tomto roce vzniklo nových 15 Inter Clubů, například v Hondurasu, Nikaragui, Trinidadu a Tobago, Kubě, Uruguayi, Argentině či Brazílii. Ale také v Alžírsku, Kataru či Gruzii.

Obrázek

Soutěž o letecký zájezd na semifinále LM

08.05.2023

CCIC pořádá pro členy zahraničních fanklubů losování o dvě vstupenky na milánské derby v semifinále Ligy mistrů. Jedná se o odvetný zápas. Součástí výhry jsou zpáteční letenky a hotel.

Odkaz na přihlášku jsme poslali členům do emailu.

Informační email o soutěži odesílal i přímo Inter, a tak byste ho měli najít ve své emailové schránce. Přihlašování je možné nejpozději 9.5. do půlnoci.

Obrázek

175 členů v letošní sezoně

08.05.2023

I letos jsme dodrželi trend z loňska a počet členů ve fanklubu Cechia Nerazzurra mírně narostl. 175 registrovaných fanoušků patří v naší historické tabulce na čtvrtou příčku. Maximum jsme měli v roce 2017 a to 195 Interistů.

Letošní počty ovlivnila situace z přelomu léta, kdy jen měsíc po startu nové sezony CCIC nečekaně došly dárky a my tak neměli na co lákat nové členy. Mnoho těch stávajících, kteří zapomněli prodloužit členství včas, dokonce fanklub opustilo. Věřím, že v další sezoně se znovu rozrosteme a docela si i věřím na dvou stovku. Určitě je ale potřeba začít s prodlužováním členství a přihlašování nových členů co nejdříve. Jakmile vše bude spuštěno, dám vědět.