CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Metalické postery se slevou

24.11.2022

Displate.com nabízí všem členům oficiálních fanklubů speciální slevu 40% na metalické postery. Chcete-li nabídku využít, stačí kliknout na následující odkaz. Sleva (interQ4) ve výši 40 % bude uplatněna až při placení a platí do 31. 12. 2022.

displate.com

Ceny kovových plakátů se liší podle velikosti. Prodejce nabízí i dopravu do ČR a Slovensko.

Obrázek

Vychází kniha nová kniha Zlatana - Adrenalin

16.11.2022

Máme tu tip na vánoční dárek. V nakladatelství Host právě vychází nová kniha Zlatana Ibrahimoviće a mezinárodní bestseller Adrenalin – O čem jsem ještě nevyprávěl.

Švédský útočník strávil část své kariéry i v Interu Milán a o svém působení v tomto klubu v knize samozřejmě vypráví.

Předchozí kniha Já jsem Zlatan Ibrahimović vyšla česky v roce 2014 (Host), její prodeje překonaly bestsellerovou hranici 10 000 výtisků.

Ibrahimović se v nové knize ohlíží za kariérou a čelí nové výzvě – co o sobě dál vyprávět? „Fotbalistu Ibru znají všichni, člověka Ibru jen málokdo“.

Kniha představuje Ibrahimoviće jako člověka s pozoruhodným životem, a navíc v pozici, kdy už se nemusí ohlížet na nikoho jiného než na své blízké. Kromě bilancování vypráví dosud neznámé zákulisní historky z nejslavnějších klubů a z první ruky líčí největší momenty moderní fotbalové historie.

"Nevím, jestli v mém životě převažovala láska, nebo nenávist. Ale jednu věc vím: když tě někdo nesnáší, tak to poznáš; když tě někdo miluje, nikdy se nedozvíš, jestli jde o skutečnou lásku.

Dokud jsem hrál za Inter, jeho fanoušci mě milovali. Když jsem pak odešel, co se s tou láskou stalo?

Na hřišti mě vědomí, že mě milují, neskutečně nabíjí. Ale hodně čerpám i z nenávisti. Když mě naserou, dostanu se na nejvyšší úroveň: jsem pozornější, soustředěnější, silnější a víc toužím něco dokázat. Svou nenávistí mě vlastně vylepšují. Z toho důvodu mě zápasy jako derby nabíjejí na sto procent a naplňují adrenalinem, který mě táhne výš. Dneska už se ale mnohem víc ovládám, než když jsem byl mladý," vypráví Ibra v Adrenalinu.

Knihu napsal italský novinář a spisovatel Luigi Garlando.

Pro členy našeho fanklubu připravujeme soutěž o tuto knihu.

Obrázek

Rozhovor s viceprezidentem fanklubu před Plzní

26.09.2022

Před zápasem Interu Milán v Plzni poskytl Radiožurnálu Sport rozhovor viceprezident našeho fanklubu Lukáš Pekárek. Původně měl být vysílán jen na internetové stanici Radiožurnál Sport, nakonec však byl v pondělí odpoledne puštěn i na celoplošné hlavní stanici.


Celý rozhovor vyšel i na webových stránkách Českého rozhlasu a je v něm i možnost si zmíněný rozhovor poslechnout.

Obrázek

Fotky a videa ze sektoru v Plzni

20.09.2022

Máme za sebou podařený výjezd. Inter v Plzni zcela zaslouženě vyhrál 2-0 a do Milána si přivezl první tři body do základní skupiny Ligy mistrů. Přestože se nejednalo o až tak atraktivní podívanou, Plzeň se bála hrát a pouze se bránila, díky skvělým pěveckým výkonům ultras a dalších fanoušků v sektoru hostí jsme se určitě nenudili a zápas si řádně užili. Všem doporučuji si přehrát naše video ze zápasu a prohlédnout fotogalerii.


Fotogalerie - Video z našeho YouTube kanálu

Obrázek

Dnes sraz v Plzni a zápas Ligy mistrů

13.09.2022

Dnes od 18:45 hraje Inter v Plzni proti domácí Viktoiin. Členové fanklubu jsou připraveni podpořit nerazzurri naživo přímo na stadionu. 43 jich bude v Doosan Areně v sektoru hostí. Sraz máme od 16:30 u stadionu.
Všichni členové, kteří chtěli vstupenku, ji dostali. Být členem se vyplatí.