CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Vyhraj vstupenku do Síně slávy nebo Scudetto suvenýry

20.05.2021

Inter každému členovi nabízí možnost ve speciálního losování pro fankluby získat vstupenku do Síně slávy, kde se nacházejí všechny důležité trofeje, které tým ve své historii vybojoval. Navíc šťastlivec může získat i nějaký suvenýr s tématikou oslav a scudetta.

Všem členům, kteří mají na oficiálních stránkách Inter Clubu - interclub.inter.it ve svém profilu udělen souhlas se zasíláním zpráv, byla poslána do emailové schránky pozvánka k této soutěži "The visit to the Inter Trophy Room is up for grabs with the I M Scudetto Ticket!". Pokud jste ji nedostali (já ji obdržel včera večer), nevadí, stačí navštívit stránku www.inter.it/en/IMScudettoTicket, kde jsou všechny informace. Je potřeba se na stránkách Inter.it přihlásit vaším loginem a heslem (doporučuju to udělat před prvním zobrazením stránky, házelo mi to nějakou chybu a pak jsem ji musel několikrát aktualizovat) a mít spárované s účtem členství (vaši průkazku). Je to stejné jako u soutěží, které probíhaly před Vánocemi. Návod najdete v článku na našem webu zde.

Na stránce IMScudettoTicket si po přihlášení můžete stáhnout I M Scudetto vstupenku s vaším jménem a datem zápasu proti Udinese. Přiznám se, že nevím, jestli tato vstupenku k něčemu vůbec slouží... Asi pak jen spočítají, kolik lidí ji má.

Pokud vás zajímá jen losování, jděte přímo na stránky competitions.inter.it a zúčastněte se prvních dvou losování. První "I M SCUDETTO CONTEST" je pro všechny fanoušky Interu a okamžitě se dozvíte, zda jste vyhráli návštěvu Síně slávy nebo nějaký produkt. Druhá "I M SCUDETTO CONTEST (INTERCLUB MEMBERS)" je pouze pro členy fanklubů, tam budete zařazeni do slosování. Třetí "I M SCUDETTO CONTEST (STH 19/20)" je pro držitele permanentek z loňské sezony.

Soutěže končí o půlnoci z pondělí na úterý.