CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Inter Cluby podpoří dětí v Paraguayi

22.07.2021

Věrni našemu mottu "Bratři světa" podpořili členové Inter Clubů v posledních letech projekty Inter Campus v Brazílii, Rumunsku, Angole a naposledy v Bolívii.

V letošním roce si členové všech oficiálních fanklubů mohli vybrat, na který projekt Inter Campus věnují své předplatné. Rozhodovalo se mezi Paraguayí, Polskem a Bulharskem. S více než 60 % odevzdaných hlasů jednoznačně zvítězila Paraguay, následovaná Polskem s 22 % a Bulharskem se 17 %.

Projekt Inter Campus Paraguay, který byl zahájen v roce 2008, sídlí v hlavním městě Asunciónu, kde je ve spolupráci s místním partnerem pomáháno 250 mladým chlapcům a dívkám. Hlavním cílem projektu je podpora sociální integrace a obnova rekreačních oblastí mladých lidí žijících ve čtvrti Cateura, které dominuje rozsáhlá skládka odpadků. Iniciativa také pracuje s řadou místních sirotků a opuštěných dětí.

Díky nadšení a solidaritě fanoušků Interu bude i letos chráněno právo na hru pro další dětí.

Obrázek

Přívěsek na klíče

21.07.2021

Jedním z bonusových dárků, které necháváme pro každého našeho člena vyrobit je přívěsek na klíče.

Jedná se o výrobek z nerezové oceli. Na jedné straně je logo Cechia Nerazzurra, na druhé logo Interu. Obě loga jsou vyrobeny z tzv. 3D nálepky.

Všechny dárky společně s průkazkou dostávají členové zdarma poštou nebo si je osobně mohou vyzvednout v sídle fanklubu.

Obrázek

Dárky od Inter Clubu

20.07.2021

Dárky od CCIC budou po roce znovu v kovové krabičce. Najdeme v ní kvalitní šálu s novým logem Interu, sluneční brýle, klíčenku na krk a zapínací odznáček s logem Interu.

Všechny Inter Cluby na celém světě dostávají dárky pro své členy stejné. Každou sezonu je balíček s dárky jiný a o jeho obsahuje rozhoduje centrála v Interu. Náš fanklub je speciální v tom, že při zachování takřka nejnižšího možného ročního příspěvku přidáváme k těmto dárkům ještě další bonusové. Ty si většinou necháváme vyrobit na míru podle našich představ.

Detailní informace o dárcích a jejich jednotlivé fotografie najdete v sekci Cechia Nerazzurra/Členství/Dárky.

Obrázek

Spuštěno přihlašování - registruj se hned a získej dárek navíc

10.06.2021

Spustili jsme registraci členů na sezonu 2021-22. Přidej se do rodiny a nefandi nejlepšímu klubu v Itálii jenom sám. V této sezoně budeme slavit 19.scudetto a 19.rok našeho fanklubu.

Roční příspěvek se nemění. Seniorské členství (od 14 let) stojí 650 Kč / 27 eur, junioři platí 300 Kč / 13 eur. Od poloviny srpna se příspěvek navyšuje o 100 Kč / 4 eura.

Dárky? V kovové krabičce najdeme prémiovou šálu, šňůrku na krk (klíčenka), zapínací odznáček, sluneční brýle a průkazku. Bonusem od našeho fanklubu bude plastový kalendářík a přívěšek na klíče (z jedné strany nové logo Interu, z druhé logo fanklubu). Další věci teprve vymýšlíme.

Pokud se zaregistruješ do 17.6., dostaneš bonusový suvenýr navíc. Může jít o nějaký dárek z minulých let, ale i něco nového. Protože všichni nedostanou to samé, tak buď vymyslím nějaký systém, kde byste si mohli sami vybírat anebo bude rozhodovat náhoda.

Dokonce nevylučuji možnost, že například prvních 50 přihlášených členů dostane bonusové dárky rovnou dva.

Pro upřesnění - jedná se o předprodej členství, což znamená, že samotná registrace členů bude umožněna zřejmě až s počátkem nové sezony - 12.července. Uvítací email od Interu vám tak přijde až po tomto datu.

REGISTRACE DO FANKLUBU

Obrázek

Numero Uno 2020-21 je Romelu Lukaku

09.06.2021

Jako nejlepšího hráče Interu Milán jsme zvolili již korunovaného krále Milána - belgického útočníka Romelu Lukakua. Se 181 body drtivě ovládl anketu Numero Uno a obhájil loňské vítězství. Maximálně mohl získat 210 bodů. Pouze na jednom "hlasovacím lístku" chybělo jeho jméno.

Na druhé příčce skončil záložník Nicolo Barella s 84 body. Pomyslný bronz získal marocký bek Achraf Hakimi se 40 body.

Slovenský reprezentant Milan Škriniar dostal o jeden jediný bod méně než Hakimi a skončil na čtvrté příčce. V sezonách 2017/18 a 2018/19 bral stříbro. Pátý je o bod před brankářem Handanovičem argentinský snajpr Lautaro.

Hlasovalo přesně 70 členů. Díky všem.

1. Lukaku Romelu (181)
2. Barella Nicolo (84)
3. Hakimi Achraf (40)
4. Škriniar Milan (39)
5. Martínez Lautaro (20)
6. Handanović Samir (19)
7. De Vrij Stefan (15)
8. Bastoni Alessando (9)
9. Brozović Marcelo (7)
10. Eriksen Christian (4)
11. Sensi Stefano (1)
    Perišić Ivan (1)