CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Podaří se udělat výjezd do Salcburku?

26.09.2023

Inter ode dneška přijímá objednávky vstupenek na zápas Interu v Salcburku, který se hraje ve středu 8.listopadu od 21 hodin v Red Bull Areně v rámci 4.kola základních skupin Ligy mistrů. Termínem na jejich odevzdání je tato neděle.

V minulých emailech jsem psal, že se pokusíme udělat hromadný výjezd miniautobusem pro 19 lidí, dle výsledku hlasování v dotazníku nám vyšlo, že je mezi námi dostatek zájemců. Pokud by nám teď vyšlo, že je zájem ještě větší, můžeme zkusit objednat větší autobus. Další členové hlásili, že by cestovali samostatně.

K tomu, aby nám hromadný výjezd vyšel a zúčastnili se ho všichni zájemci, potřebujeme, aby o zápas nebyl ze strany dalších fanklubů příliš velký zájem a my tak dostali všechny vstupenky, o které budeme žádat. O první zápas v San Sebastianu velký zájem nebyl a vstupenky bychom měli. Doufejme, že zde to bude stejné.

Cena vstupenky je 31 eur

Připomínám, že vstupenky, o které žádáme jsou do sektoru hostí, kde pravidelně bývají i ultras. Stejné to bylo v Plzni na Viktorce či v Edenu na Slavii. Cena vstupenky je 31 eur (z toho jsou 2 eura poplatek pro náš fanklub za zprostředkování).

Doprava do Salcburku

Pokud se podaří zaplnit miniautobus pro 19 cestujících, tak doprava na jednoho vyjde na cca 1100 Kč. Je jedno, zda bude nastupovat v Praze nebo v ČB.

Každý musí počítat s tím, že pokud nedostaneme dost vstupenek a tím pádem nebude dostatek lidí na zaplacení autobusu, bude si muset zajistit dopravu sám. Nejprve budeme zkoušet jet společně auty, pokud to nevyjde, tak z Prahy a Českých Budějovic jezdí vlaky do Salcburku za 6-7 hodin. Z hlavního nádraží je to pak hodinku pěšky na stadion. Nazpátek jede vlak do ČB/Tábora/Prahy ráno ve 3:43.

Předpokládám, že již v příštím týdnu budeme vědět, kolik vstupenek budeme mít a budeme mít dost času případně doladit detaily, jako kdy by měl autobus vyjíždět a kde zastavovat na turistickou zastávku. Řešili bychom to ve WhatsAppové skupině VSTUPENKY.

VSTUPENKY LZE OBJEDAT POUZE ČLENŮM FANKLUBU

Závazná objednávka - pouze emailem.

Obrázek

Sbírka na Matyho

12.09.2023

Chtěl bych vás požádat o příspěvek na sedmiletého Matyho. Ten zhruba před rokem, nedlouho po té, co fandil Interu přímo z černomodrého kotle plzeňského stadionu spolu s námi, onemocněl závažnou a vzácnou nemocí, která mu způsobila ochrnutí na všechny končetiny a další zdravotní potíže.

Maty, který je členem našeho fanklubu od svého narození, tak teď musí se svými rodiči Petrou a Ivanem, kteří s námi pravidelně jezdili na výjezdy, řešit místo fotbalu úplně jiné věci.

Sbírka na Matyho - donio.cz

Přispět se dá jednoduše platbou kartou, bankovním převodem ale i přes Google Pay.

Obrázek

Telly - sleva pro fanoušky Interu Milán

01.09.2023

Díky spolupráci se společností Telly vám můžu znovu nabídnou speciální slevy. Sleva platí dva roky.

Pro nás je asi nejzajímavější sleva na sportovní balíček. Přibyly kanály Sport1 a Sport2, takže v nabídce žádná pro nás důležitá televize nechybí.

Pro objednání televize stačí vyplnit speciální formulář. Někdo z Telly ti pak zavolá a domluví detaily. Nabídka je platná pouze pro nové zákazníky.

Objednávka Telly zde

Obrázek

Nové WhatsAppové skupiny pouze pro naše členy

10.08.2023

Chybí nám prostor, kde bychom si společně mohli popovídat. Facebook už není tím příjemným místem, jakým kdysi býval, tak jsem se rozhodl, že se zaměříme na WhatsApp. Na rozdíl od facebooku nevidím důvod, proč by si ho každý, kdo má zájem se sdružovat, nemohl nainstalovat. Poprosil bych všechny, co se chtějí k nám připojit, nastavte si v profilu aplikace vaše jméno, ať víme, kdo si s námi píše.

Jednu WhatsAppovou skupinu máme již přes rok. Řešíme na ní Inter. Pokud to mám zhodnotit, tak se skupinou jsem velmi spokojený. Vaše názory mají smysl a všichni se chovají slušně. Ve skupině na facebooku, kde můžou psát své názory i nečlenové, to takové již není, takže jsem velmi rád, že si zde můžeme rozumně pokecat. Aktuálně je nás tam 42.

Existující skupinu jsem přejmenoval na Cechia Nerazurra - Fotbal.

Nedávno jsem avizoval vznik i druhé skupiny, kde si budeme pomáhat se získáním vstupenek na zápasy. Plánovat výjezdy, upozorňovat na levné letenky, doporučovat si hotely a tak podobě. Měl by to být doplněk k plánované webové stránce s radami na to, jak se dostat na zápas do Milána. Připojit se do ní můžete kliknutím na obrázek níže.

Nakonec jsem se rozhodl, že založím ještě třetí skupinu a zde budeme řešit fanklubové věci. Aktuálně se můžeme bavit o náramku, šále a hromadné objednávce.

Obrázek

Pro každého člena 3D náramek

28.07.2023

Odhalujeme první překvapení - bonusový dárek. Každý člen dostane gumový 3D náramek. Náramek se vyrábí u stejné firmy, kde jsme si ho nechali dělat před 12 lety. Tenkrát s ním byla velká spokojenost a hodně členů se mě ptalo, zda-li si ho nenecháme vyrobit znovu. A je to tady!

Grafický návrh jsem upravil podle aktuálního loga Interu. Fanklubové logo je moc složité, takže na náramek dát nejde.

Materiál je z měkčeného PVC. Náramek má zapínání na druky a umožňuje dvě velikosti podle šířky ruky. Nápisy jsou tvarovány ve 2D, logo Interu po stranách bude 3D.