CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Autobusové výjezdy na zápasy, první Neapol?

07.08.2014

Na konci července byly rozlosovány zápasy Serie A. Milánské derby bude až v polovině dubna a i tentokrát se pokusíme na něj uspořádat autobusový výjezd. S Juventusem hraje Inter o měsíc později a vzhledem k tomu, že tyto dva zápasy se hrají moc brzy po sobě a o Juventus bývá menší zájem, tentokrát zápas s bianconeri vynecháme. Snad jedině pokud by Inter hrál do posledních kol o scudetto...

Pokud nechceme čekat až na jaro, můžeme zkusit jet již teď v první polovině sezony. Jako ideální se jeví zápas okolo 19.10. s Neapolí. Kdo vážně uvažujete o tom, že byste chtěli jet, hned mi napište. Podle počtu zájemců vyhodnotíme, zda se výjezd vůbec budeme snažit udělat. Přesný termín zápasu zatím není znám.

Připomínám vstupenky můžeme objednávat pouze členům. Pokud chcete jet s kamarády (bylo by nás víc v autobuse a byla by tak větší šance na naplnění minimální obsazenosti), přihlaste je do fanklubu. Další možností je zaplatit poplatek 400 kč - budou si moct objednat vstupenku, ale nedostanou průkazku ani dárky jako ostatní členové.

Co se týká možnosti jet na zápas Evropské ligy. Uvažovat bychom o tom začali až po nalosování atraktivního soupeře nebo možnosti jet někam blízko za hranice na venkovní zápas. Domácí pohárové zápasy nemají tak dobrou atmosféru.