CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Podzimní výjezd na Valencii

31.08.2004

31/10/04 - Na IV.sjezdu členů fanklubu bylo dohodnuto, že se letos pojede na zápas Ligy mistrů. V úterý 2.listopadu hostí Inter od 20:45 na San Siru španělského mistra, vítěze Poháru UEFA a Superpoháru - Valencii. Jedná se o 4.kolo základní skupiny G.

Zájezd je určen nejenom pro členy Cechia Nerazzurra. Vzhledem k tomu, že potřebujeme pro snížení nákladů co největší počet účastníků, mohou jet i nečleni. Pro ostatní přitom platí, že kdo se dřív přihlásí a po té i zaplatí zálohu, ten pojede. Všichni, kdo máte zájem užít si superzápas Champions League mezi dvěma slavnými světovými kluby, neváhejte a pojeďte s náma si vychutnat kvalitní fotbal se skvělou atmosférou před plnými ochozi milánského kotle pro 85 tisíc diváků.

Vstupenka na utkání Ligy mistrů stála v loňské sezóně do druhého patra cca 29 Euro (26 + 10% poplatek pro prodejce). Letos by měla být cena asi stejná, tedy do 1 000 Kč. Na oficiálních stránkách www.inter.it letošní ceny ještě uvedeny nejsou.Podle počtu zájemců bude později upřesněno, jakým způsobem se pojede. Primárně bychom chtěli jet mikrobusem pro cca 15 - 20 lidí. Při větším počtu účastníků pojede zbytek Interistů autem, poletí letadlem nebo se pronajme celý autobus pro cca 50 lidí. Vzhledem k zatím neznámemu počtu zájemců, nelze přesně říct, na kolik cesta vyjde. Mikrobus stojí zhruba 40 000 Kč, velký autobus pak 60 000 Kč. Cena za dopravu na jednu osobu by se tak měla pohybovat v rozmezí 1 500 - 2 500 Kč. Čím víc lidí, tím menší náklady na jednoho. Jelo by se asi v pondělí večer a přijezd by byl ve středu v poledne.

Závazné přihlášky posílejte emailem na info@cechianerazzurra.com. Termín přihlášení je do 15.září. Navíc do 20.září musí byt na účet fanklubu převedeny peníze na zaplacení vstupenky. Vstupenky pro všechny budeme kupovat měsíc dopředu a potřebujeme mít peníze a záruku, že si výlet na poslední chvíli nerozmyslíte a nám nezbude vstupenka... Později (během října) bude třeba zaplatit i zálohu za pronájem autobusu. Informace upřesním.


Pokud někdo může sehnat k pronajmutí levný autobus či dodávku ať se ozve.


Způsob zaplacení (1 000 Kč na zaplacení vstupenky):

Na číslo účtu: 173953248/0300 (ČSOB), jako variabilní symbol zadávejte svoje rodné číslo bez lomítka, jinak nezjistíme, od koho poplatek je. V poli 'Popis pro příjemce' pak můžete uvést svoje jméno.