CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Bilancování roku

16.12.2009

16/12/09 - Blíží se nám konec roku, tak je čas na bilancování.

Fanklub Cechia Nerazzurra byl založen v roce 2003 a když jsme ho zakládali, tak jsme ani nedoufali, že bychom někdy v budoucnu mohli mít více než sto členů a pravidelně pořádat autobusové výjezdy na zápasy Interu Milán. Tohle všechno se povedlo. V letošním roce máme rekordních 102 členů a daří se nám dvakrát za sezonu jezdit na zápasy na San Siro. Navíc jeden z nás si koupil permanentku.

Na celém světě bylo v roce 2007 registrováno 788 Inter clubů, které měli dohromady 63 024 dospělých členů a 9 869 juniorů. Celkem bylo oficiálních fanoušků černomodrého týmu 72 893. My jsme mezi nimi.

Zahraničních fanklubů měl Inter v loňském roce 63. Pokud by se u nich nezměnil pro letošek počet členů, byli bychom 18. největší zahraniční fanklub Interu, což je skoro neuvěřitelné. Novější informace se mi zjistit nepodařilo.

Historicky prvním našim stým členem v sezoně se stal Marek Mazur. Celkově měl fanklub ve své historii odhadem 160 členů, přesné číslo zatím neznám.
Oproti loňsku máme o 8 členů víc. Nováčků je letos 23, staronoví členové jsou 2 a 17 lidí své členství neprodloužilo. Deset členů je juniorů, což je stejný počet jako loni.

Hned 13 nás je ze Slovenska, což je také rekord. Novým koordinátorem pro Slovensko se stal Tibor Duman z Bratislavy. Má na starosti rozesílání dárků. Dobrou zprávou je i to, že se nám podařilo založit účet ve slovenské bance a odpadly tak starosti s posílám členských příspěvků.Tomáš Minárik z Olomouce si jako první z nás pořídil permanentní vstupenku na domácí zápasy Interu.