CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Výjezd na zápas Inter Milán - AC Milán

05.12.2008

05/12/08 - Pravděpodobný čas zápasu: Neděle 15.2.2009 20:30 (pouze odhad)
Odjezd z Prahy: Sobota 14.2. v 21:00 ze Smíchovského nádraží
Příjezd do Prahy: Pondělí 16.2. kolem poledne
Záloha na výjezd: pro člena 3.000 Kč, pro hosta 3.300 Kč, pro nečlena 3.600 Kč (v ceně je tradičně cesta autobusem a vstupenka)
Podmínky: Přihlásit se a zaplatit zálohu do 18.12. (záloha musí být na účet připsána nejpozději 17.12., abych ji druhý den viděl přes internet)

Nevíme předem, kolik nám Inter přidělí vstupenek a jak plně bude obsazený autobus, proto je výše zálohy jen orientační. Počet přidělených vstupenek bychom měli znát zhruba týden před samotným zápasem. Předběžný zájem je velký, takže pokud dostaneme dost vstupenek, pojede se velkým autobusem.

Jméno držitele vstupenky bude na vstupence vytištěno a zkontrolováno oproti cestovnímu dokladu při vstupu na stadion. Vstupenku nelze přepsat na někoho jiného!

Protože nemusíme dostat všechny vstupenky nebo dostaneme část do 2. a část do 3.patra, určuje se pořadí. Platí stejná kritéria jako minule. Od koho nebude zaplacená záloha do uvedeného data, tak bude zařazen na konec pořadníku bez ohledu na to, zda se jedná nebo nejedná o člena. Připomínám, že bankovní převod z cizích bank trvá obvykle 3-4 dny.

Kritéria určující pořadí:
---------------------------
1. Zaplacení zálohy a zaslání kopie cestovního dokladu do 17.12.
2. Člen fanklubu - čím více roků ve fanklubu, tím lépe
3. 1.host člena (přednost má host člena, který je ve fanklubu přihlášen delší dobu)
4. 2.host člena (přednost má host člena, který je ve fanklubu přihlášen delší dobu)
atd...

Prostě nejlepší pozici mají služebně nejstarší členové. Když zbydou vstupenky i pro hosty, tak přednost mají znovu ti, jejichž člen je ve fanklubu déle. Platí zde ale pravidlo, že vstupenku dostane pouze první host člena. Další jeho hosté dostávájí vstupenku pouze pokud ještě nějaké zbydou.

Co se tedy týká hostů (účastníků výjezdu, které pozval člen fanklubu a vstupenky jsou přes tohoto člena objednávány). Normálně je přihlašujte, když pro ně vstupenky nebudou, zálohy vám samozřejmě vrátíme. Uveďte ale u nich pořadí!

Pokud na výjezd nechcete jet v případě, že také nepojede aspoň jeden váš host, tak mi to napište. Pokusíme se to nějak zohlednit.