CECHIA NERAZZURRA | ČLENOVÉ



SEZNAM ČLENŮ

Počet členů v sezoně 2022/23: 160

  • senioři: 152
  • junioři: 8
  • Adam Michal, Ľubotice (SVK)
    Antoš Radek, Praha 8 (CZE)
    Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
    Bekö Pavol jr., Dlhá nad Váhom (SVK)
    Bekö Pavol sr., Dlhá nad Váhom (SVK)
    Bereš Milan, Košice (SVK)
    Bodnár Elino, Rimavská Sobota (SVK)
    Burda Michal, Praha 9 - Černý Most (CZE)
    Chrášťanský Šimon, Dobrá Voda u Českých Budějovic (CZE)
    Čabala Ondřej, Uherské Hradiště (CZE)
    Čáp Michal, Děčín (CZE)
    Čechák Jakub, Mladějovice (CZE)
    Digrin Michal, Jihlava (CZE)
    Digrin Ester, Jihlava (CZE)
    Doboš Pavel, Dubné (CZE)
    Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
    Draganov Radko, Ralsko (CZE)
    Dragonetti Matteo Rocco, Brno (CZE)
    Dragonetti Michele, Brno (ITA)
    Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
    Dudaryk Siarhei, Praha 10 - Strašnice (BLR)
    Elias Francisc, Žatec (CZE)
    Faltýnek Lukáš, Nové Strašecí (CZE)
    Fruštík Radek, Praha 5 Hlubočepy (CZE)
    Frydryšek Martin, Velký Újezd (CZE)
    Fudalová Petra, Vsetín (CZE)
    Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
    Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
    Hanzl Tomáš, Praha 10 (CZE)
    Herodes Martin, Ostrava (CZE)
    Holka Erik, Mikulov (CZE)
    Horák Otakar, Svitávka (CZE)
    Horňák Milan, Trhové Sviny (CZE)
    Hotař Antonín, Brno (CZE)
    Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
    Hromádko David, Praha 6 (CZE)
    Hruban Michal, Protivanov (CZE)
    Ivanov Mateo Krum, Praha 3 - Žižkov (CZE)
    Ivanov Ivan, Provadia (BGR)
    Jambor Michal, Martin (SVK)
    Jambor Dominik, Martin (SVK)
    Janeček Milan, Teplice (CZE)
    Jeništa David, Vlašim (CZE)
    Jiřík Martin, Ostrata (CZE)
    Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
    Karlík Ondřej, Všestary (CZE)
    Keresteš Štefan, Košice (SVK)
    Kislík David, Kutná Hora ()
    Klomínek Radim, Praha 2 (CZE)
    Klomínek Simon, Praha 2 (CZE)
    Klügl Richard, Blansko (CZE)
    Koch Jan, Poběžovice (CZE)
    Kočí Jan, Jeřice (CZE)
    Kočí Michal, Pardubice (CZE)
    Koubek Michal, Rosice (CZE)
    Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
    Kovárník Robin, Pardubice (CZE)
    Kozár Peter, Košice (SVK)
    Kronus Adam, Dolní Kralovice (CZE)
    Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
    Kuba Michal, Teplice (CZE)
    Kuba Václav, Osek (CZE)
    Kuba ml. Michal, Teplice (CZE)
    Kubasko Jakub, Bechyně (CZE)
    Kubová Marie, Teplice (CZE)
    Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
    Kučerová Jaroslava, Brno (CZE)
    Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
    Kunc Stanislav, Teplice (CZE)
    Levický Martin, Nitra (SVK)
    Lhota Zdeněk, Sedlčany (CZE)
    Lohynský Tomáš, Zruč nad Sázavou (CZE)
    Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
    Majernik Martin, Košice (SVK)
    Manganello Gimmi, Hovorčovice (ITA)
    Mariňák Petr, Kladno (CZE)
    Mariňák Alex, Kladno (CZE)
    Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
    Maršál Ondřej, Český Krumlov (CZE)
    Masini Maurizio, Liberec (CZE)
    Matoušek Miroslav, Bohdalice-Pavlovice (CZE)
    Minárik Tom, Olomouc (CZE)
    Mlčúch Blažej, Unín (SVK)
    Molitoris Gabriela, Soľ (SVK)
    Molitoris Marek, Soľ (SVK)
    Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
    Mozner Radovan, Slanec (SVK)
    Müller Tomáš, Kladno - Kročehlavy (CZE)
    Muradjan Jurij, Praha 9 - Horní Počernice (ARM)
    Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
    Novák Miroslav, Církvice (CZE)
    Novotný Eduard, Chodov (CZE)
    Olexa František, Spišské Bystré (SVK)
    Oslanec Ľubomír, Nové Zámky (SVK)
    Oslislo Lukáš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
    Otépka Milan, Brno (CZE)
    Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
    Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
    Pelikán Tomáš, Praha 10 - Strašnice (CZE)
    Pernica David, Blansko (CZE)
    Petráň Jan, Kolín (CZE)
    Petrone Claudio, Praha 9 (CZE)
    Petrone Giovanni, Praha 1 (CZE)
    Picka Petr, Praha 15 Horní Měcholupy (CZE)
    Podaný Stanislav, Brno (CZE)
    Podzemný Petr, Frýdek-Místek (CZE)
    Pokorný Daniel, Vsetín (CZE)
    Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
    Rác Miloš, Nitra (SVK)
    Rác Miloš, Nitra (SVK)
    Rajnoch Jiří, Moravany u Holic (CZE)
    Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
    Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
    Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (CZE)
    Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
    Rezek Jakub, Uherské Hradiště (CZE)
    Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
    Rozhoň Karel, Čimelice (CZE)
    Sabo Zoltán, Nitra (SVK)
    Scuriatti Umberto, Praha (ITA)
    Sigmund Tomáš, Lipník nad Bečvou (CZE)
    Smetanka Jozef, Prešov (SVK)
    Stea Mario, Praha (ITA)
    Svoboda Daniel, Řepiště (CZE)
    Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
    Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
    Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
    Šimša Tomáš, Ostrava (CZE)
    Šmídl Jan, Praha 22 (CZE)
    Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
    Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
    Štěpánek ml. Jan, Teplice (CZE)
    Švarc Ladislav, Podolí u Brna (CZE)
    Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
    Tichý Martin, Přelouč (CZE)
    Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
    Űberall Roman, Slavičín (CZE)
    Ulrich Luboš, Kosmonosy (CZE)
    Vaníček František, Sokolov (CZE)
    Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
    Véghová Nikoleta, Želiezovce (SVK)
    Vichr Jan, Praha 10-Zaběhlice ()
    Vladyka Jaromír, Čimelice (CZE)
    Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
    Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
    Voda Jaromír, Suchdol nad Odrou (CZE)
    Vrána Jakub, Otrokovice (CZE)
    Všetička Petr, Bílá Lhota (CZE)
    Vurm Jan, Plzeň (CZE)
    Vybíral Bohuslav, Sedlčany (CZE)
    Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
    Žid Pavel, České Budějovice (CZE)