CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Podaří se udělat výjezd do Salcburku?

26.09.2023

Inter ode dneška přijímá objednávky vstupenek na zápas Interu v Salcburku, který se hraje ve středu 8.listopadu od 21 hodin v Red Bull Areně v rámci 4.kola základních skupin Ligy mistrů. Termínem na jejich odevzdání je tato neděle.

V minulých emailech jsem psal, že se pokusíme udělat hromadný výjezd miniautobusem pro 19 lidí, dle výsledku hlasování v dotazníku nám vyšlo, že je mezi námi dostatek zájemců. Pokud by nám teď vyšlo, že je zájem ještě větší, můžeme zkusit objednat větší autobus. Další členové hlásili, že by cestovali samostatně.

K tomu, aby nám hromadný výjezd vyšel a zúčastnili se ho všichni zájemci, potřebujeme, aby o zápas nebyl ze strany dalších fanklubů příliš velký zájem a my tak dostali všechny vstupenky, o které budeme žádat. O první zápas v San Sebastianu velký zájem nebyl a vstupenky bychom měli. Doufejme, že zde to bude stejné.

Cena vstupenky je 31 eur

Připomínám, že vstupenky, o které žádáme jsou do sektoru hostí, kde pravidelně bývají i ultras. Stejné to bylo v Plzni na Viktorce či v Edenu na Slavii. Cena vstupenky je 31 eur (z toho jsou 2 eura poplatek pro náš fanklub za zprostředkování).

Doprava do Salcburku

Pokud se podaří zaplnit miniautobus pro 19 cestujících, tak doprava na jednoho vyjde na cca 1100 Kč. Je jedno, zda bude nastupovat v Praze nebo v ČB.

Každý musí počítat s tím, že pokud nedostaneme dost vstupenek a tím pádem nebude dostatek lidí na zaplacení autobusu, bude si muset zajistit dopravu sám. Nejprve budeme zkoušet jet společně auty, pokud to nevyjde, tak z Prahy a Českých Budějovic jezdí vlaky do Salcburku za 6-7 hodin. Z hlavního nádraží je to pak hodinku pěšky na stadion. Nazpátek jede vlak do ČB/Tábora/Prahy ráno ve 3:43.

Předpokládám, že již v příštím týdnu budeme vědět, kolik vstupenek budeme mít a budeme mít dost času případně doladit detaily, jako kdy by měl autobus vyjíždět a kde zastavovat na turistickou zastávku. Řešili bychom to ve WhatsAppové skupině VSTUPENKY.

VSTUPENKY LZE OBJEDAT POUZE ČLENŮM FANKLUBU

Závazná objednávka - pouze emailem.