CECHIA NERAZZURRA | ZÁPASYVSTUPENKY PRO NEČLENY

Vstupenky na domácí zápasy Interu Milán dokážeme zajistit v omezeném množství i pro nečleny fanklubu za oficiální ceny. Akorát si za to účtujeme administrativní poplatek za každou vstupenku.

V sezoně 2022-23 je o vstupenky nebývalý zájem a každý zápas je vyprodán nebo na stadionu zbývají volná jen "dražší" místa. Pokud jste rozhodnutí a vstupenky chcete, tak na nic nečekejte a zajistěte si je co nejdříve.

Prodej vstupenek spouští Inter na každý zápas různě a jednotlivé sektory uvolňuje, jak se mu zlíbí. Není ani zřejmé, zda vyprodaný sektor je skutečně vyprodán nebo ještě nebyl v prodeji. V poslední době začíná prodej zhruba 2 měsíce předem, u lepších zápasů to bývá i dříve.

Pokud byste se stali našimi členy (lze jen v první polovině sezony), měli byste na vstupenku pro sebe přednostní právo a nehrozilo by vám, že se na vás nedostane. Vstupenku byste si koupili sami. Berte ale v potaz, že více než 40 tisíc míst mají rozebrané majitelé permanentních vstupenek, takže na některá místa je nemožné se dostat.

Na vaší žádost poslanou na email info@cechianerazzurra.com vám k vámi vybranému zápasu zašlu:

 • aktuální volné sektory a ceny vstupenek
 • administrativní poplatek za každou vstupenku
 • aktuální kurz pro převod eur na czk pro platbu na český účet
 • informaci, pokud není ještě oficiálně potvrzen termín a čas zápasu
 • Pokud budete mít o vstupenky zájem, tak od všech potřebuji: jméno, datum narození a národnost. Jméno bude na vstupence uvedeno a při vstupu oproti cestovnímu dokladu zkontrolováno.

  Pak budu potřebovat platbu předem na náš bankovní účet v CZK na 209031908 / 2010 nebo v eurech na slovenský účet CZ2220100000009319080111. Jakmile přijde, vstupenky objednám. Následně vám je pošlu ve formátu PDF emailem.

  Pokud se vám nepodaří poslat platbu jako okamžitou a hrozí, že než nám přijde na účet, bude vámi vybraný sektor nebo celý stadion vyprodán, pošlete raději i potvrzení o platbě.

  Další informace k vstupenkám najdete v sekci VSTUPENKY.

  Nekupujte vstupenky přes podobné servery jako je Viagogo. Česká obchodní inspekce varuje.