CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Vstupenky na finále LM: Manchester City-Inter

22.05.2023

Výkop utkání je v sobotu 10. června ve 21:00 SELČ (22:00 místního času) na Atatürkově olympijském stadionu v tureckém Istanbulu.


Vstupenky nebude distribuovat Inter, ale budou se prodávat přímo na webu uefa.com. K jejich nákupu bude potřeba speciální kód.


Poptávka po vstupenkách výrazně převyšuje jejich dostupnost. V našem fanklubu jsme na to byli připraveni díky programu Nerazzurro Points, kdy jsou zvýhodněni ti, kteří jsou ve fanklubu déle, aktivně pomáhají a případně se někdy nedostali na nějaký významný zápas kvůli nedostatku přidělených vstupenek. Tentokrát to však za nás vyřeší přímo Inter.


Inter dostane přiděleno z cca 75 tisíc pro sebe 20 tisíc vstupenek. A protože chce být co nejspravedlivější, bude se snažit dát kód pro nákup vstupenky těm fanouškům, kteří mu jsou nejvěrnější. Žádat o kód mohou na webu www.inter.it držitelé "soukromých" permanentek z této sezony, těch je cca 37 000, a dále členové fanklubů, kteří jsou registrování poslední tři sezony v řadě, to se týká cca 50 000.


Celkem tak může o vstupenku zažádat 87 000 fanoušků a je tak pravděpodobné, že počet žádostí, ačkoli jsou omezeny jen na výše uvedené skupiny, překročí přidělené množství vstupenek. V takovém případě budou mezi řešeními, která se klub pokusí přijmout, upřednostněni ti, kteří jsou držiteli permanentek nebo členy fanklubu již řadu let, ve snaze odměnit je za věrnost. Například ti, kteří mají permanentku již osm sezón, budou mít přednost před někým, kdo má permanentku dvě sezóny. Takto to píše Inter na svém webu. Jestli je v počtu let mezi držiteli permanentek a členy fanklubů rovnítko, se klub v oznámení nezmiňuje.


Požádat o kód půjde na webu Interu po přihlášení od dnešních 17:00 do středy 24. května 8 hodin ráno. Čas požádání nehraje v přidělování roli. Žádost o kód zde. Zadat se musí číslo průkazky a datum narození. Pokud bude ve frontě moc lidí, musíte počkat, až na vás přijde řada. Zaslání přístupového kódu není okamžité. Obdržíte jej v následujících dnech, přibližně mezi pátkem a pondělím, pokud vám bude přiděleno.


Oznámení na webu www.inter.it.