Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Vstupenky na zápasy Interu Milán
Reklama na vstupenky 2008

Vstupenky na zápasy Interu Milán - Serie A, Liga mistrů, Evropská liga, Italský pohár:

 • Pro naše členy fanklubu dokážeme zajistit vstupenky na jakékoliv domácí utkání Interu Milán na stadionu Giuseppe Meazza. Nutné je o ně požádat včas. V posledních letech jsou ligové šlágry se slavnějšími soupeři (AC Milán, Juventus, AS Řím) velmi často vyprodané. Inter spouští prodeje vstupenek již dlouho dopředu a tak není výjimečné, když vstupenky nejsou již dva měsíce před konáním utkání. Lístky získáváme přímo od Interu Milán, respektive od organizace CCIC, která sdružuje všechny fankluby.

  Pro nečleny vstupenky dokážeme zajistit bez problémů na méně významné zápasy, na velké zápasy je nás potřeba kontaktovat s výrazným předstihem. Vstupenky za originální ceny prodáváme ale pouze členům fanklubu. Ostatním účtujeme příplatek za vyřízení.

 • Pokud máte zájem na nějaký zápas nerazzurri vyrazit, kontaktujte nás emailem - info@cechianerazzurra.com.

 • Na domácí zápasy není nutné vlastnit fankartu Tessera del Tifoso - Siamo Noi.

  CENY VSTUPENEK od sezony 2017/2018
  Inter změnil politiku prodávání vstupenek. Na každý zápas je cena vstupenek do různých sektorů naprosto rozdílná. Na někeré zápasy či do některých sektorů mají členové fanklubu výhodnější cenu. Navíc se ceny v čase ještě mění. Z tohoto důvodu zde již neuvádíme konkrétní ceny. Nejlevnější ceny vstupenek začínají na méně atraktivních zápasech u 800 Kč / 30 eur pro členy fankluby. Na milánské derby či zápas s Juventusem stojí nejlevnější vstupenka do 3.okruhu na hlavní tribunu cca 1350 Kč / 53 eur.

  Stadion 2015/16
  Doba objednání vstupenek:

 • Objednání vstupenek musí být provedeno s dostatečným předstihem. Kontaktujte nás minimálně pět týdnů před samotným zápasem, u velkých zápasů i 3 měsíce předem. Za vstupenky se platí bankovním převodem na účet fanklubu. Peníze vracíme pouze, pokud vstupenky nedostaneme z důvodu jejich nepřidělení od CCIC (za dobu existence našeho fanklubu se to nikdy nestalo).

 • Některé vstupenky lze objednat i pár dní před zápasem.

 • Pokud chcete vstupenku na utkání evropského poháru, kontaktujte nás prakticky ihned po vylosování soupeře. Pokud se daný zápas hraje již do tří týdnů od vylosování, je nutné poslat platbu okamžitě.  Typ a předání vstupenek:

 • Konkrétní sedadlo nebo sektor v některých případech zajistit dokážeme. Vzhledem k tomu, ale že se jedná o složitou akci a než si obě strany výběr odsouhlasí, účtujeme si za to poplatek.

 • Vstupenky obdržíte v elektronické podobě do vaší emailové schránky.  Bezpečnostní pravidla na italských stadionech:

 • Kvůli bezpečnostním pravidlům je nutné znát osobní data každého držitele vstupenky předem. Jméno vlastníka bude vytištěno na vstupence a při vstupu na stadión zkontrolováno oproti pasu nebo občanskému průkazu. Měnit majitele vstupenky v pokladnách u stadionu není možné.

  Vstupní brány na stadion