Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Říjnový výjezd Inter - Catania

14/09/06 - Podle vašich ohlasů to vypadá, že zájem o výjezd na utkání do Milána by byl :-) Zvítězil duel s Catanií, který by se měl hrát v neděli 15.10. od 15:00. Zatím nebyly ze 6.kola vybrány televizní zápasy, takže je ještě možné, že se změní čas výkopu nebo se bude hrát již v sobotu večer.

Od každého zájemce potřebujeme mít do 26.9. na účtu zálohu 1000 Kč. Připomínám, že se jedná o nevratnou zálohu, ze které bude hrazena vstupenka a částečně i cesta. To znamená - pokud byste nejeli a výjezd se uskutečnil, peníze vám nevrátíme. V úterý 26.9. se podíváme na bankovní účet fanklubu a pokud tam nebudou peníze minimálně od 25 lidí, výjezd rušíme a peníze vám pošleme zpět.

Kvůli regulím v Itálii budu od každého potřebovat tyto údaje: jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, datum narození a číslo občanky nebo pasu. Uveďtě doklad, pro který jste mi dané číslo poslali. Daný doklad si pak vemte s sebou do Itálie. Budete ho potřebovat, pokud vás budou u vstupu na stadión kontrolovat.

Poslání peněz, prosím, nenechávejte na poslední chvíli. Vstupenky potřebujeme z Itálie objednat v dostatečném předstihu. Posílejte je na náš účet u Komeční banky: 51-5797900227/0100. Jako variabilní symbol uveďte vaše rodné číslo a pro jistotu mi napište email, že jste peníze poslali.

Cena za vstupenku by se měla pohybovat okolo 950 Kč. Sedět budeme někde ve 2.patře na tribunách podél hřiště. Cena za cestu je závislá na tom, kolik lidí pojede. Maximální cena bude 1720 Kč na osobu. Celkové náklady pak vycházejí na cca 2670 Kč.

Fotogalerie z posledního výjezdu

Na utkání s vámi mohou jet i vaši příbuzní a přátelé. Ke všem ale potřebujeme znát zmiňované údaje. Pokud se výjezd neuskuteční, budu zjišťovat váš zájem o další utkání. A případně pojedeme na něj.

V prosinci jedeme na zápas Bayern - Inter. Peníze na tento výjezd budeme vybírat později.


Zpět na hlavní stránku