Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Výjezd na Bayern-Inter

04/09/06 - V dnešní smutný den, kdy zemřel náš prezident Giacinto Facchetti vám píšu ohledně našeho výjezdu.

Na utkání v Miláně Inter - Bayern autobusem nepojedeme. Přihlásilo se pouze 15 zájemců a není čas již na další čekat. Pokud někdo z vás má i nadále zájem jet individuálně, tak se ihned ozvěte. Důležité je, pokud nechcete letět, aby se někdo přihlásil i s autem.

Naopak na odvetu v Mnichově 5.prosince se přihlásilo cca 25 potřebných lidí a tak mohu prohlásit, že do Německa pojedeme autobusem. Podrobnosti časem pošlu. Viděl bych to na odjezd tak v 11.00 z Prahy a návrat hned po zápase. V Praze bychom měli být ve 4-5 hodin ráno.

Výjezdu autobusem do Milána na San Siro se nevzdáváme. Chtěli bychom jet na nějaké víkendové ligové utkání. Protože už známe rozlosování můžeme vybírat. Podle ohlasů bych to viděl na co nejbližší utkání kvůli možnosti ještě teplého počasí. Los moc dobrý není. První dvě domácí utkání nestíháme (Sampdoria, Chievo) a 8.kolo se hraje ve středu (Livorno). V úvahu tak připadá v 6.kole 15-10-2006 Catania a v 10.kole 05-11-2006 Ascoli.

Nová otázka tedy zní, chcete jet na některé z těchto utkání? Preferoval bych Catanii, Inter by teoreticky mohl vyhrát a dát více branek a ještě by mohlo být teplo. Pokud chcete jet na jiné, napište. Na derby s AC Milán jet ve velkém počtu nemůžeme, nedostaneme takové množství vstupenek.


Zpět na hlavní stránku