Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Pojedeme na Bayern?

25/08/06 - Nalosovali nám do skupiny Bayern Mnichov a tak uvažujeme o výjezd na utkání s tímto slavným německým klubem. Ve hře je nejenom utkání v Miláně, ale také v Allianz aréně v Mnichově. Do bavorského města je to pouhých 400 kilometrů, do Milána 1000.

Zápasy s Bayernem se hrají v těchto termínech:
Středa 27.9. FC Internazionale - Bayern Munich
Úterý 5.12. Bayern Munich v FC Internazionale

Na výjezd si sebou můžete vzít koho chcete. Při vysokém počtu účastníků mají přednost členové. Pokud se nerozhodneme ani pro jeden zápas nevadí. Na konci srpna se losuje Serie A a můžeme jet na nějaké ligové utkání.

Pro "domácí" duel mluví to, že se jedná o první vystoupení na San Siru, takže se dá očekávat plný stadion. Půjde o hodně, ve skupině se budou hrát teprve druhé zápasy. Bude konec září, takže relativně teplo. Způsob dopravy: Autobusem nebo letadlem.

Pro utkání v Mnichově je dobrá vzdálenost. Špatný je termín, počátek prosince už bude asi pěkná kosa a blbý je i to, že se jedná o poslední zápas ve skupině, takže se může stát, že už o nic nepůjde... Způsob dopravy: Autobusem nebo vlastními auty.

Pro výjezd vlastním autobusem je potřeba minimálně 25 lidí. Cena na jednu osobu za dopravu pak vychází na cca 1800 Kč. Čím více lidí pojede, tím je cena menší. Pokud nepojede 25 lidí, výjezd autobusem se ruší. V tom případě bych navrhoval cestu letadlem. Každý by si individuálně musel koupit letenku sám. U společnosti EasyJet stojí zpáteční letenka při objednání měsíc dopředu cca 1500 Kč. Je ale dost pravděpodobné, že pár lidí by letenku sice sehnalo, ale zbytek by měl kvůli obsazenosti letadla smůlu. Z tohoto důvodu ani nenavrhuji, abychom všichni letěli letadlem.
V Miláně by se muselo spát dvě noci. V námi vytipovaném hotelu stojí noc cca 600Kč (22 euro).

A ještě jedna novinka: Nízkonákladová společnost easyJet začne do Prahy létat na další lince. V rámci rozšíření letů ze své základny na milánském letišti Malpensa společnost oznámila otevření linky Miláno/Malpensa - Praha. Nový spoj bude provozován od 15. prosince 2006 denně letouny Airbus A319.
Zpáteční letenka stojí 1250Kč!!! Spoj léta odpoledne, takže v Miláně by stačilo sehnat jen ubytování na jednu noc.

Pokud chcete s fanklubem vyrazit na nějaký zápas, poprosím vás o odpovědi na tyto otázky, Odpovedi posilejte na email info@cechianerazzurra.com :
1) Na jaký zápas byste chtěli?
a) Inter - Bayern
b) Bayern - Inter
c) oba dva
c) jiný... uveďte jaké
d) na jakýkoliv

2) Doprava
a) je mi to jedno, klidně i autem
b) pouze autobusem
c) pouze letadlem

3) Pokud by se jelo autem (do Mnichova), tak
a) můžu vzít auto a budu řídit
b) můžu se s řidičem střídat v řízení
c) pouze se svezu

Protože se utkání s Bayernem hraje na San Siru už za měsíc, tak bych vaše odpovědi potřeboval okamžitě. Vstupenky totiž musíme u Interu objednávat 4 týdny předem...


Zpět na hlavní stránku