Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Podzimní nábor členů!

01/10/2003 - Všem co ještě nejsou členy fan klubu. Pokud máte zájem stát se opravdovým členem fan klubu Interu, máte nyní vhodnou příležitost. CCIC (centrum v Miláně) přijímá registrace nových členů minimálně po desíti. To znamená, že k tomu, aby jste se staly členy je potřeba dalších devět dalších fanoušků. Nyní již je "ve frontě" pár natěšených fanoušků, tak pokud máte zájem, neváhejte. Další kolo přijímání nových členů může být kdo ví kdy.

V České republice byl založen první oficiální fan klub Interu Milán ve východní Evropě. Jeho název zní Cechia Nerazzurra a členem můžeš být i ty. Kromě toho, že se budeš registrovaný fanoušek Interu, budeš mít i přednostní práva na vstupenky. Vstupenky objednává fan klub měsíc před zápasem. Pokud se tedy budeš chystat na nějaký prestižní duel, budeš mít jistotu, že zápas uvidíš. Kdyby byl velký zájem o nějaké utkání, může se udělat i zájezd :-)
Členství trvá jeden rok od 1.7. do 30.6. následujícího roku. Pro fanoušky mladší 14 let (juniory) stojí členství 190Kč, pro starší fanoušky (seniory) 410Kč. Další výhody členství? Senioři letos obdrží deštník, junioři plyšáka a všichni členskou kartu, odznak, kalendář s rozpisem zápasu Interu, plakát a možná i další věci. Fotky těchto dárku najdeš zde.
Sídlo fan klubu je v Kutné Hoře. Na valné hromadě, na které má hlasovací právo každý seniorský člen, byl zvolen řídící výbor, tiskový mluvčí, správce sídla, pokladník, víceprezident a prezident fan klubu. Tím se stal Massimo Recchioni.


Zpět na hlavní stránku