Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Kulich a další dárky pro sezonu 2006/07

05/06/06 - Dobrá zpráva pro všechny členy zní, že roční poplatek se nemění. Centrum všech fanklubů Interu CCIC chce nadále od každého člena seniora 13 euro a od juniora 6 euro. Náš fanklub za členství požaduje od seniora 500 Kč, od juniora 270 Kč. Junior je každý fanoušek, kterému v době začátku sezóny (1.července) je nejvýše 13 let.

Průkazka Známy jsou i dárky, které od Interu dostaneme. Každý člen dostane průkazku, kalendář soutěže a zároveň pouzdro na průkazku, přívešek na klíče (dres Interu) a odznak. Senior obdrží kulicha, junior šálu. Změna nastala u plakátů. Letos jsme měli dostat jako tradičně plakát CCIC, na kterých mělo být trio Martins, Adriano a Vieri. Protože ale Vieri zradil, Inter plakáty raději neposílal. V té následující sezoně snad plakát CCIC znovu dostaneme, zatím nebylo zveřejněno, co na něm bude.

Další změna je u plakátu týmu. Ten jsme tradičně dostávali po začátku kalendářního roku. Podle letošní zprávy se ale zřejmě plakáty posílat nebudou. Výjimkou by měli být junioři. CCIC jim slibuje poster jen do vyprázdnění zásob, takže se může stát, že na naše malé členy se nedostane.

Dárky


Zpět na hlavní stránku