Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Cechia Nerazzurra získala na turnaji bronz

07/11/05 - V sobotu 22.10. se v Brně konal již druhý futsalový turnaj, kterého se účastní fanoušci italských klubů. Proti sobě se postavili týmy Interu, AC Milán, Juventusu a AS Řím. Barvy nerazzurri hájili tři členové fanklubu Cechia Nerazzurra - Dušan Kubasko, Jakub Kubasko a Antonín Hotař. Sestavu na potřebných 3+1 doplnil jeden z náhradníků.

Inter si nevedl vůbec špatně. Doplatil však na to, že neměl nikoho na střídání a v závěrech zápasů mu docházeli síly. Z tohoto důvodu například prohrál v úvodním duelu s Juventusem. Přestože byl po první desetiminutovce stav 5-2 pro Inter, po přestávce přišel obrat a prohra 6-8. V dalším zápase, podle přítomných v nejlepším, přišlo první a zároveň i poslední vitězství. Inter udolal AS Řím 6-5. Po těžké bitvě se ihned konalo derby. Vyčerpaní Interisti sice získali na "hostování" gólmana a mohli se v poli střídat, přesto prohráli s AC 2:4. V konečné tabulce jim tak patřilo třetí místo.

Výkon Interu jde nahoru, letos na jaře byli čtvrtí, teď třetí a v březnu 2006 budou minimálně druzí. Doufejme, že se přihlásí více fanoušků a svou kvalitou pozvednou kvalitu celého týmu. Podrobnou a povedenou reportáž z turnaje si můžete přečíst na stránkách našeho rivala - www.acmilan.cz.

Fotogalerie z turnaje


Zpět na hlavní stránku