Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Parma - náš další cíl

19/09/05 - Výjezd na Fiorentinu se nezdařil kvůli malému zájmu, tak to zkusíme znovu. Tentokrát jsme si zvolili Parmu 20.listopadu. Hrát by se mělo v neděli od 15:00. Minimálni počet k tomu, aby se výjezd autobusem uskutečnil, je 25 lidí. Pokud tedy máte zájem, přihlašte se okamžitě, aby bylo hned jasné, zda se výjezd vůbec bude konat. Vstupenky musíme objednávat 3-4 týdny před zápasem. Také mi napište, zda byste byli pro, abychom třeba vyrazili už v pátek a v sobotu navštívili nějaký zápas Serie B či Serie A někde na severu Itálie. Kdo by chtěl mohl by přespat někde v nějakém levném hotelu nebo v autobuse. Pravděpodobné je, že by pak cena za cestu byla vyšší.

Připomínám, že cena za vstupenku je 1000Kč a za cestu od 1600 - 2000Kč. Zálohu na vstupenku zatím neposílejte, aby to nedopadlo jak s Fiorentinou a my vám ji pak neposílali zpátky. V momentě až bude jasné, že se výjezd uskuteční, napišu email.

Podle nového bezpečnostního ustanovení v Itálii se při vstupu na stadión kontrolují osobní údaje. Při objednání vstupenky musí každý uvést: jméno, adresu trvalého bydliště, datum narození, typ dokladu (občanka/pas) a číslo daného dokladu. Pokud se daným dokladem při vstupu na stadión neprokáže, nebude mu vstup dovolen. Pošlete mi tedy uvedená data (i za nečleny, co jedou s vámi).

Aktuální počet zájemců je 16(+Kutná Hora?).

Přihlášení, kteří mají zaplacenou zálohu za vstupenku:
ULRICH LUBOŠ 4.000
NĚMEČEK 2.000
HOTAŘ 1.000
KLIMSZA 1.000
ANTOŠ 1.000
ŠIMEK 1.000
HAJDUSEK 1.000

Přihlášení, kteří zatím neplatili
Lukáš Pekárek
Martin Pupit + 3


Zpět na hlavní stránku