Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Jedeme na Fiorentinu!

23/08/05 - Protože váš výběr zápasu je téměř jednoznačný a duel mezi Interem a Fiorentinou se hraje již za měsíc, musíme si s organizací výjezdu pospíšit. Téměř každý z vás tento zápas uvedl. Na druhém místě skončil AS Řím. Tento zápas se hraje ve středu a myslím, že pro většinu z nás je lepší jet o víkendu.

Podpořit nerazzurri do Milána pojedeme mezi 23.-25.září. Zatím je zápas naplánovaný na neděli od 15:00. Kvůli televizím a Lize mistrů se může přesunout na večer nebo na sobotu. Zápasy Ligy mistrů se hrají hned následující úterý a středu, takže pokud by Inter hrál svůj zápas v úterý, je jasné, že by s Fiorentinou musel hrát už v sobotu.

Jeli bychom stejným způsobem jako loni - večer před zápasem vyjíždíme z Prahy (dopravci budu navrhovat Smíchovské nádraží), nazpátek vyrážíme hned po konci zápasu. Cena za cestu by neměla při slušným zaplnění přesáhnout 2000 Kč. Na výjezd si sebou můžete vzít kamarády, známé, příbuzné atd. s jedinou podmínkou, že budou fandit Interu. Pokud by byl moc velký zájem, tak přednost přirozeně dostávájí členové fanklubu.

Znovu vybíráme zálohu na vstupenku 1000 Kč, protože se zápas hraje již za měsíc, pošlete je, prosím, co nejrychleji. Vstupenky musíme objednávat 3-4 týdny předem. Peníze posílejte standartním způsobem:
# Převodem na účet:
číslo účtu: 173953248/0300 (ČSOB), jako variabilní symbol zadávejte svoje rodné číslo bez lomítka, jinak nezjistíme, od koho poplatek je.
# Poštovní poukázkou na adresu:
Rostislav Tapfer
Palackého náměstí 90
284 01 Kutná Hora


Transparent


Názory transparent byly dost různé. Nakonec jsme se rozhodli pro klasiku. Navíc každý další písmeno se platí, takže i tak nás to nakonec bude stát 4000 Kč. Dobrovolné příspěvky posílejte na účet.

Trička
Pokud s námi nepojedete na Fiorentinu nebo si je osobně nevyzvednete v sídle fanklubu, budou se posílat spolu s dárkama na dobírku.


Zpět na hlavní stránku