Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Zápas bývalých hráčů: Česko-slovensko vs. Inter Forever

26/03/19 - V národním tréninkovém centru Poprad na Slovensku se v pátek 24.května střetnou legendy Interu zřejmě pod hlavičkou Inter Forever s výběrem bývalých hráčů Česka a Slovenska. S informací přišel ve studiu televize Digisport bývalý hráč nerazzurri a čestný člen fanklubu Cechia Nerazzurra Vratislav Greško. Za domácí tým by měl hrát on, Švento, Kisel, Karhan, Varga, Janočko, Čontofalský, Poljovka, z ČR pak Poborský, Berger, Šmicer, Jun, Jarošík, Novotný, Blažek, Šírl, Koller a Latka. Hráči Interu zatím nejsou oznámení, jistotou je pouze Francesco Toldo.

V průběhu celého dne by měl probíhat v centru mezinárodní turnaj žáků.

Podrobnější informace zatím nejsou známé. Nicméně Vratislav Greško nám předběžně slíbil setkání s legendami Interu, nedokážeme ale říct, kdo tam bude, kdy to proběhne a zda to bude nějak z naší strany početně omezené.

Pokud bude o akci velký zájem, tak nás napadlo, že bychom to mohli spojit se srazem a uspořádáním valné hromady v Popradě. Konečně bychom tak mohli osobně potkat většinu našich slovenských členů. Potřebujeme ale pomoc od nějakého Slováka, který by zajistil místnost nebo restauraci, salónek, kde by sraz mohl proběhnout.


Zpět na hlavní stránku