Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Speciální Inter Club zápas proti Janovu


01/11/18 - Inter hraje další zápas v sobotu odpoledne doma s FC Janov. Jedná se o speciální utkání věnované členům jeho oficiálních fanklubů, pro které je připraveno mnoho aktivit. Ti měli možnost si koupit vstupenku za výrazně zvýhodněnou cenu 10/20 eur. Na zápas již bylo prodáno 65 tisíc lístků a přes 21 tisíc jich koupili právě registrovaní členové. Do Milána přicestují z více než 20 států, např. Číny, USA, Panamy, Saudské Arábie, Maroka či Albánie. Chybět nebudou ani členové Cechia Nerazzurra. Očekává se, že přilehlá parkoviště zaplní více než sto autobusů.

Inter má ve světě 855 Inter Clubů v 65 zemích, v kterých eviduje více něž 120 tisíc členů!

Informace pro účastníky zápasu: Vemte si s sebou svoji černomodrou šálu, tričko a vlajku a obarvěme stadion do černé a modré! Zpívejme společně C'č solo l'Inter a předtím uvítejme hráče na hřiští písní Pazza Inter, při které držme nad hlavami šály.

Forza Inter!

WELCOME POINT: Uvítací místo bude vybudované na parkovišti pro autobusy. Dostanete výtisk Gazzetta dello Sport magazínu a osvěžující drink. Bude zde možnost se vyfotit a zvěčnit se podpisem na černomodrou zeď pro tuto příležitost zde postavenou. Otevřeno zde bude v čase 8:30 - 12:30.

PICTURE ON THE PITCH: Fotka u hřiště s pozadím San Sira. Akce pro členy fanklubů (aspoň s vytištěnou průkazkou). Vstup od brány č.14. akce trvá od 10 do 12 hodin.

SAN SIRO STORE PROMOTIONS: V hlavním fanshopu v útrobách stadionu a dalších kioscích okolo (POP UP stores) před stadionem bude platit 20% sleva na všechny produkty. Za speciální cenu 10 eur si lze vybrat šálu.

INTER VILLAGE: Za bránou č.6 bude umístěna Inter vesnička, kde budou pro členy probíhat různé soutěže o drobné dárky.

STADIUM LED: Pár minut před výkopem by měla proběhnout show vytvořená LED osvětlením. Zobrazit by se měly názvy všech fanklubů, jejich členové se zápasu zúčastní.


At this link www.inter.it/en/news/64789/record-numbers-for-the-special-inter-club-match you will find further information about the match.


Zpět na hlavní stránku