Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Úspěšný výjezd na milánské derby30/10/18 - Podařený byl výjezd na tradiční Derby della Madonnina. Inter předvedl velmi pěkný výkon a zaslouženě vyhrál, i když o třech bodech rozhodl až v nastaveném čase Icardi. Autobusem jelo do Milána 27 lidí, turistickou zastávku jsme podle plánu dělali ve 2 vesničkách na břehu Lago di Garda - Malcesine a Sirmione. V obou je pěkný hrad a jsem přesvědčený o tom, že se všem líbilo. Letadlem nebo autem přicestovalo dalších 22 členů.

Před zápasem měli tři vybraní členové (Martin Kronus, Miloš Hajdúšek a Michal Hruban) možnost se zúčastnit VIP turistické prohlídky útrob stadionu, šaten s připravenými dresy a vybavením pro hráče, tunelu na hřiště a laviček. Fotky zde.

Mezi 18 - 19 hodinou proběhl sraz Interistů CZ/SK, kde jsme se potkali s několika členy fanklubu, co přicestovali individuálně. Fotky najdete ve fotogalerii.

U stadionu probíhalo několik doprovodných akcí pořádaných převážně sponzory. Nejzajímavější asi byla Inter Village, kde během pouštění hudby DJem probíhaly soutěže v přesnosti střílení do otvorů v brance pěnovým míčem nebo ve vstřelení gólu normálním balónem brankáři připravenému na trampolíně. Úspěšný střelec dostal drobný dárek. Zahrát si šlo i stolní fotbálek. Byl tu kameraman, který tu tu a tam někoho natáčel, tak jsme se ve čtyřech členech nechali natočit s transparentem. V té chvíli jsme ale netušili, že to jde přímým přenosem na velkou obrazovku na stadionu, který už byl téměř celý zaplněný... Reklama fanklubu se tedy povedla, aniž bychom se o to snažili :-)

Na poslední chvíli jsme se dozvěděli, že do této černomodré vesničky má přijít bývalý hráč Interu, který prý odehrál mnoho derby. Vydrželi jsme a vyplatilo se. V osm hodin přišel ostrostřelec Ivan Zamorano. Vzhledem k tomu, že všichni už většinou seděli na svých místech na stadionu, bylo tu málo lidí a nebyl problém se ke slavnému chilskému reprezentantovi dostat blíž. Ochotně se s mnoha lidmi fotil, zájem měl snad každý, takže i tak bylo složité se s ním vyfotit. Nakonec ze čtyř členů, co jsme tam byli, se to povedlo dvěma.

Fototogalerie z výjezdu včetně turistických zastávek.


Zpět na hlavní stránku