Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Fanklubový turnaj v Banské Bystrici

02/02/18 - Fanklub Realu Madrid nás zve na charitativní futsalový turnaj.

Oficiální fanklub Realu Madrid "La Peńa Madridista de Eslovaquia" nás zve na futsalový turnaj. Hrát se bude 18.2. 2018 v Banské Bystrici. Jedná se o charitativní akci. Dražit se bude například dres a míč podepsaný hráči Realu Madrid, míč a dresy slovenských reprezentačních výběrů a některých týmů první slovenské ligy.

Hrát se bude ve dvou skupinách. Maximálně 8 týmů. Čas jednoho zápasu 14 minut. Počet hráčů na hřišti 4+1, házenkářské branky. Každý hráč by měl přinést nějakou hračku nebo knihu, která se spolu se získanými penězi s dražby předá dětské nadaci. Více informací najdete v propozicích turnaje zde: Propozice - charitativní turnaj

Startovné na tým je 50 eur. Pokud chcete reprezentovat Inter Club Cechia Nerazzurra, napište mi, vyberu nějaké šéfa, který bude komunikovat s ostatními hráči. Vytvoříme tým (navrhoval bych max. 7 hráčů) a od každého předem vybereme jako zálohu 200 Kč/8 eur. Pokud se turnaje skutečně zúčastní, dostane zpět 100 Kč/4 eura. Zhruba polovinu startovného by tak zaplatil fanklub. Pokud by naše reprezentace skončila do 3.místa, tak si dokážu představit, že bychom všem startovné vrátili a třeba i pro ně našli nějakou odměnu :-) Dresy si vezměte všichni vlastní - černomodré.

Celou akci berte spíš ale jako možnost se setkat s lidmi nejenom z našeho fanklubu ale z fanklubů jiných týmů, podpořit dobrou věc a šířit povědomí o našem fanklubu Interu Milán. Vzhledem k hracímu času se nedá předpokládat, že si nějak moc zahrajete fotbal.

Reprezentaci se podařilo již utvořit, ještě jeden hráč navíc by se hodil.


Zpět na hlavní stránku