Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Výjezd na Neapol - začalo přihlašování

19/08/14 - Autobusový výjezd na Neapol vypadá nadějně. Zájem projevilo 15 lidí, předběžně jsem rezervoval velký autobus a každý by tak měl mít dvousedačku jen pro sebe. Začneme se závazným přihlašováním a placením. Doufám, že všichni pojedou a seženou se další lidí, protože 15 je ještě na uskutečnění výjezdu málo. Je ale dost času, tak snad to vyjde.

Terín zápasu je prozatím 19.října.

Vstupenky objednáváme klasicky do 3.patra na hlavní tribunu. Pokud by chtěl někdo 2.patro, musíte mi o to napsat. Zatím neznáme ceny vstupenek, ale 2.patro by mělo být o cca 600 Kč dražší (celkem by dotyčný platil 3900 Kč.)

Pokud máte někoho, kdo chce jet pouze na výjezd a nemá zájem o klasické členství v našem fanklubu, platí se stejně jako loni poplatek 400 Kč navíc.

Protože dle zkušeností víme, že o takovýto zápas je zájem menší než o derby, budeme stejně jako loni na Juventus vybírat 3300 Kč nebo 130 eur (v ceně je vstupenka a doprava tam a zpět do Prahy). Platbu pošlete na bankovní účet fanklubu, pokud možno co nejrychleji. Je to z toho důvodu, abychom s předstihem věděli, že je dost lidí. Pokud by se výjezd z důvodu malého zájmu neuskutečnil, platba bude poslána zpět na účet, z kterého přišla. Výjezd lze také stornovat, ale pouze v případě, že ještě nebudou u Interu objednány vstupenky (cca 4 týdny před zápasem). Pokud by byl někdo nemocný a nemohl jet, tak bohužel peníze nejdou vrátit.


Zpět na hlavní stránku