Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Dárkem bunda, čepice nebo míč

Jaké letos budou dárky?
Možná mnozí z vás se tuto informaci dočetli na našich stránkách na facebooku. Pro ostatní -
členové starší více než 18 let dostanou bundu "K-Way", od věku 6 let do 18 je dárkem čepice s plochým vrcholem, mladší děti pak míč velikosti 2.
U bundy, která by mohla vypadat nějak podobně jako na této stránce
store.inter.it
bude potřeba nahlásit velikost, tak si ji zatím promyslete. Přesné rozměry velikostí neznáme, až budeme vědět podrobnosti, napíšu.

Dárky dostaneme v listopadu
CCIC rozhodlo, že nám dárky zadarmo z Itálie bude posílat od této sezony pouze jednou a to nejpozději do 30.10. Vzhledem k tomu, že náš fanklub uzavírá přihlášky 20.10., požádáme o zaslání dárků až po tomto datu. Mezi naše členy se tak dostanou až během dalšího měsíce. Jinak dárky si v Itálii můžeme vyzvednout i osobně, potenciální návštěva zápasu s Neapolí však distribuci k vám neurychlí. Hraje se jen o jeden den dříve.
Co se týká průkazky, na kterou lze v oficiálním fanshopu store.inter.it čerpat slevu (po zadání v konfiguraci stránky po přihlášení zákazníka), pokud to bude jako loni, měli bychom všichni dostat do emailu PDF s virtuální průkazkou i s jejím ID číslem, hned po zaregistrování členů v Itálii (předpokládáme v polovině září).


Zpět na hlavní stránku