Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Informace pro účastníky výjezdu na derby

18/12/13 - Všem účastníkům byl poslán email s podrobnostmi. Kdo ho nedostal, napište email na adresu fanklubu.

Poslední změna. Předání vstupenek proběhne v 18:45.

Odjezd je tuto sobotu 21.12. z Prahy od Smíchovského vlakového nádraží (stanice metra na trase B) ve 23 hodin. Autobus vyjíždí ve 20 hodin ze Šumperku a tak do Prahy může přijet o něco dříve i později.

S sebou si vezměte občanský průkaz nebo pas. Členům budu v autobuse rozdávat batoh, náramek a většině průkazku. Některým ji dám ale až večer při předání vstupenek, kdy ji teprve obdržím. Průkazka je dobrá hned ze dvou důvodů. Při nákupu ve fanshopu máte 15% slevu a hlavně při vstupu na stadion můžete použít vstup pro členy fanklubů a vyhnete se tak obrovským frontám (na derby vždy brána č.4 s velkým nápisem Riserva Inter Club).

Do Milána máme dorazit mezi 11. a 12.hodinou. Parkovat budeme přímo u stadionu. Autobus bude po celou dobu zavřený, vyjma doby mezi 18:00 - 19:00. V 18:45 budu u autobusu předávat vstupenky. Předání tedy neproběhne u stadionu.

Zápas začíná ve 20:45. Odjezd bude krátce po zápase. Návrat do Prahy by měl být mezi 11. a 12. hodinou.

Oficiální fanshop Solo Inter je v centru Milána v Galerii Vittorio Emanuele II. Další je uvnitř stadionu, kam se dá dostat až se večer se vstupenkou od 18 hodin. Bývá zde ale narváno. Menší obchod je umístěn v boudě před
stadionem. Otevírat by mohl po 15.hodině. Jinak všude okolo stadionu budou neoficiální stánky. Obnovený fanshop má být údajně i na adrese Corso Venezia, v obchodě Pirelli (asi?). Více o fanshopech zde:
http://www.inter.it/en/negozi

Při cestě z centra ke stadionu je již MHD docela plná, tak přijeďte včas.

Pokud na někoho nemám telefonní číslo, tak mi ho pošlete.


Zpět na hlavní stránku