Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Oslava 10 let fanklubu již zítra

12/07/13

Oslava 10 let fanklubu již zítra
Připomínám, že již zítra se v Olomouci koná valná hromada našeho fanklubu a oslava 10 let založení. Začátek v 15 hodin, konec neznámý. Adrese je Křivá 6. Všichni jste samozřejmě zváni a rádi vás uvidíme. Přihlášení členové mají jídlo a pití zdarma a obdrží dárek - náramek Cechia Nerazzurra. Navíc je připraveno několik překvapení, jedno dokonce přímo z Interu.

Pokud máte nějakou zajímavou dekoraci, vemte ji prosím s sebou. Začátek bych věnoval hlavně pořádnému nazdobení místnosti. Napadá mě třeba použít osušku z letošního roku jako ubrus. Takže kdo můžete přibalte ji ;-)

Na grilu se budou dělat steaky, připravené budou i obložené mísy a další občerstvení.

Kromě oslav budou na programu i klasické věci jako nápady na vylepšení fanklubu. Vyhlášen bude nový Numero Uno - nejlepší hráč Interu v minulé sezoně podle našeho hlasování. Měli bychom se také dohodnout, jaký autobusový výjezd budeme v této sezoně dělat.

Přihlašování
K dnešnímu dni je nás ve fanklubu přesně 62. Zhruba stejný počet lidí mi vůbec nedal vědět, zda své členství budou v této sezoně obnovovat...

Facebook
Jsme i na facebooku. K diskuzi s ostatními fanoušky slouží oetvřená skupina "Cechia Nerazzurra - Fanklub Interu Milán"
Uvažujeme ale o založení soukromé skupiny, kde by mohli přidávat příspěvky pouze členové fanklubu. Dohodneme se na zítřejším srazu.

Všechny informace o Interu samozřejmě nadále naleznete na webu www.fcintermilano.com a vybrané zprávy na facebooku - https://www.facebook.com/fcintermilanocom.

Fanklubová trika
Stále ještě máme k dispozici pár trik. Cena je 400 Kč. Velikosti L. Pokud se nemýlím, tak na Slovensku je k dispozici jedna velikost L a jedna M.
http://cechianerazzurra.com/view.php?id=235


Zpět na hlavní stránku