Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Přihlašování na výjezd na milánské derby

20/12/12 - Spouštíme přihlašování na autobusový výjezd na zápas Inter Milán - AC Milán. Čas výkopu je prozatím stanoven na neděli 24.února v 15 hodin, předpokládáme ale že se bude hrát večer od 20:45. Ve čtvrtek 21.února by Inter měl hrát odvetu v Evropské lize, tak doufejme, že svaz nenapadne přesunout utkání třeba na pondělí.

Na výjezd mohou pouze členové fanklubu, protože nikomu jinému nedokážeme sehnat vstupenky. Kdo by chtěl jet ale bez vstupenky, může samozřejmě také.

Odjezd bude tradičně den před utkáním ve večerních hodinách z Prahy. Návrat bude druhý den po zápase kolem poledne. Obě noci strávíme na cestě v autobusu. Podrobnější informace pošlu, až bude potvrzen termín zápasu.

Cena výjezdu je předběžně 3000 Kč nebo 122 EUR. Tyto částky posílejte na naše bankovní účty (čísla jsou na webu). Pokud by nás jelo opravdu hodně, tak by se stejně jako u většiny předchozích výjezdů, vracely peníze. Je to ale nepravděpodobné. V případě malého zájmu bych naopak ještě všem mohl poslat email, kde bych se vás mohl ptát, zda případně souhlasíte s navýšením ceny, aby se výjezd mohl uskutečnit.

Detailní informace o výjezdu pošlu emailem týden před zápasem.


Zpět na hlavní stránku