Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Výjezd na derby - předběžný zájem

13/10/12 - Aktuální počet členů a zřejmě i konečný je 109, z toho je rovných 100 seniorů. Loni jsme měli o 10 členů více, ale někteří byli přihlášeni jenom kvůli výjezdům, což se letos nebude dít. Podle informací, které máme, vstupenky můžeme zajistit jen členům, kteří budou přihlášeni do konce října.

Prvním letošním plánovaným výjezdem a doufejme ne jediným v této sezoně, je milánské derby, které se bude hrát o víkendu 24.2.2013. Vzhledem k omezenému prodeji vstupenek pouze členům, bych potřeboval předem vědět, kolik členů o výjezdu vůbec uvažujete. Kdo tedy máte předběžně zájem, napište mi.

Co se týká letošních dárků, tak za pár dní by nám je měli poslat z Milána a posléze je klasicky budeme distribuovat členům. Kdo má nahlášen osobní výběr, ten si pro ně dojde do sídla, ostatním budou poslány poštou. Slováci je obdrží poštou od svého koordinátora, takže to potrvá o něco déle. Pokud někomu můžeme poslat dárky na jeho adresu i pro jiné členy a nemáte to nahlášené, dejte vědět. Ušetříte nám práci se zabalením i peníze za poštovné. V nejbližší době budu všem posílat automaticky vygenerovaný email, v kterém budou všechna vaše osobní data včetně adresy na zaslání dárků, tak vše zkontrolujte.


Zpět na hlavní stránku