Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Výjezd na Neapol

04/08/11 - Startuje přihlašování na autobusový výjezd na zápas Inter-Neapol. Nic předem neslibujeme, může se stát, že nám Inter pár týdnů před zápasem řekne, že nám vstupenky prodat nesmí. O tom, jestli se bude jednat o rizikový zápas nerozhoduje klub, ale státní úředníci. Kdybychom si však mysleli, že se na zápas nedostaneme, tak výjezd ani nezkoušíme dělat.

Termín zápasu je prozatím naplánován na neděli 2.října v 15:00, předpokládám, že se spíš bude hrát v sobotu nebo v neděli večer. Autobus bude vyjíždět večer, den před zápasem, zřejmě ve 21 hodin od Smíchovského nádraží v Praze.

Ceny vstupenek ještě Inter neoznámil, takže budeme při stanovení ceny za výjezd vycházet z loňských cen. Záloha pro člena 3000, pro hosta 3300 Kč. Připomínám, že čím víc nás pojede, tím to bude doprava levnější, takže berte své přátelé a známé (pokud nebude problém s rizikovostí, tak bychom měli bez problémů dostat všechny vstupenky).

Termín na objednání je 29.srpen. Pokud nebude dostatečný počet zájemců, aby se mohl výjezd za přijatelnou cenu dopravy uskutečnit, bude zrušen. Přihlášky posílejte na email fanklubu info@cechianerazzurra.com.


Zpět na hlavní stránku