Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Valná hromada 19.června, hlaste se na preparty

31/05/11 - Tradiční sraz fanoušků Interu Milán spojený s valnou hromadou fanklubu se letos uskuteční o něco dříve než je obvyklé. Termínem je neděle 19.června od 13:30, místem je jako vždy sídlo fanklubu Pizzeria - Piazza Navona v Kutné Hoře. Členové, kteří se valné hromady nezúčastní, odešlou na email fanklubu vyplněnou plnou moc na jiného člena, který je bude zastupovat při hlasování.

Členské poplatky by měly být zaplaceny do termínu valné hromady. Letos se částka zvýšila na 550 Kč pro seniora a 300 Kč pro juniora. Kromě dárků, které posílá přímo Inter a které nejsou doposud známy, získá každý speciální dárek - gumový náramek CECHIA NERAZZURRA.

Předběžně účast slíbil stejně jako loni Marek Kysela, hráč primavery Interu, který si v loni v létě zahrál jako první Čech za A-tým a byl dokonce napsán na soupisku pro Ligu mistrů.

V srpnu jsme poprvé zkusili večerní akci tzv. preparty a protože se povedla, tak myslím, že je dobrý nápad ji zopakovat. V neděli odpoledne většinou není moc času pořádně pokecat o Interu a tak, kdo chcete, můžete přijet už v sobotu večer. Preparty začíná v 19 hodin. S ubytováním by neměl být problém, pokud si dobře pamatuji, tak za noc v penzionu kousek za Kutnou Horou se platilo 200Kč. Právě kvůli zajištění přespání je nutné, abyste svou účast předem nahlásili.


Zpět na hlavní stránku