Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Výjezd na čtvrtfinále LM?

16/03/11 - Díky včerejšímu skvělému obratu v Mnichově můžeme pomýšlet na autobusový výjezd na čtvrtfinále.

Losuje se v pátek ve 12 hodin. Hraje se už 5.-6.dubna a 12.-13.dubna, takže ideálně ještě tento pátek večer by bylo dobré poslat objednávku na vstupenky. Přesný termín, do kdy se to musí poslat, neznáme, ale z minulost víme, že to budeme muset udělat prakticky okamžitě. Pošlete mi tedy do pátku info, kdo máte zájem.

Jelo by se na zápas do Milána a v případě menšího počtu přidělených vstupenek by se jelo minibusem. Všichni možní soupeři jsou dobří a myslím, že i zápas se Šachťarem mohl být zajímavý.

Šachtar Doněck
Tottenham Hotspur
Schalke
Chelsea/Kodaň
Barcelona
Lyon/Real Madrid
Manchester United

Pokud byste jeli jen na některého ze soupeřů, tak mi to napište. Cena za výjezd by měla být klasicky kolem 3000. Cenu ovlivňuje samozřejmě počet lidí v autobuse a patro, kde budeme sedět.

Tentokrát je projevení zájmu to samé jako závazná objednávka. Není čas vybírat předem zálohy na účet a tak pokud se hlasíte, jste povinni později zaplatit.

Hosty můžete hlásit také, přednost mají samozřejmě členové. U hostů mi zatím stačí jen jméno a datum narození, za to, že si to pak případně nerozmyslí a zaplatí, ručíte vy. Čím víc nás bude, tím to bude levnější...


Zpět na hlavní stránku