Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Pokus o výjezd na Twente Enschede - Inter

27/08/10 - Interu byla nalosována krásná skupina, bohužel termíny zápasů jsou špatné. Twente máme venku hned první kolo, takže na přihlašování jsou jen dva dny, v Brémách zas hrajeme až v posledním kole, kdy už možná o nic nepůjde. Zápas s Tottenhamem je docela v slušném termínu, ani tady si ale nejsem jistý takovým zájmem, abych řekl, že výjezd opravdu bude.

Takže mi nezbývá nic jiného než to zkoušet. Postupně. Teď řešíme výjezd na Twente Enschede - Inter.

Zápas se hraje v úterý 14.září. Enschede je od Prahy 7 hodin jízdy autem, takže autobusem to zabere asi o hodinu víc. Cenu vstupenek odhaduji na stejnou úroveň jako je v Miláně, autobus bude stát o něco méně. Celkem by cena pro člena mohla být cca 2700 Kč při počtu 25 lidí.

Jelo by se buď v úterý ráno (např. v 6 hodin) nebo už o půlnoci. Návrat by byl do Prahy ve středu v 8 ráno.

Nečekám velký zájem, takže už teď vyhlašuji, že by se jelo minibusem pro 28 lidí. Pokud by se přihlásilo méně lidí, tak by pak musela být vyšší cena. Kvůli tomu bych chtěl vědět, kolik jste za to ochotný maximálně dát, kdyby jste všichni chtěli dát třeba 3500 kč, tak by byla blbost to rušit i když by nás třeba jelo jen 18.

Cena pro hosta by byla o 300 Kč větší.

Termín na přihlašování je pouze do této soboty do 14 hodin!

Kdo se chce ZÁVAZNĚ přihlásit, napíše mi tuto informaci emailem případně s jmény dalších zájemců. A připíše maximální cenu, kterou je za to ochotný dát.


Zpět na hlavní stránku