Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 VH: Členské poplatky se za rok zvýší01/07/10 - Valná hromada fanklubu se vydařila, zúčastnilo se jí 23 členů. Dorazil i 18letý hráč primavery a první Čech, který si zahrál za Inter, Marek Kysela. Závěry z valné hromady jsou následující:

Členské poplatky se za rok zvýší
Od příští sezony 2011/12 se zvýší členské poplatky pro seniory z 500 Kč na 550 Kč (22 euro). Členství pro juniory zůstane stejné, tj. 270 Kč.

Řídící výbor
Do řídícího výboru byl zvolen Robert Voska. Marti Pulpit se stal čestným členem řídícího výboru.

Fotky z valné hromady

Nezaplacené členství
Do 16.července čekáme na poslední opozdilce, kteří ještě nezaplatili členství. Po tomto termínu budeme poplatky odesílat do Itálie, takže je dost možné, že už nebudeme další členy přibírat. Po tomto datu také přestanu bývalým členům posílat emaily s informacemi z fanklubu.

Návrh trička
Protože nikdo žádný speciální návrh nepředložil a ani nemá známého grafika. Rozhodli jsme se pro takovou klasiku.
Dvoubarevné tričko. Od hrudi dolů černé, nahoru světle modré. Na srdci znak Interu. Na protější straně malý obrázek scudetta, Coppa Italia a poháru pro vítěze LM do trojúhelníku, k tomu ještě nápis 2009/10.
Na zadní část trika nápis velkými bílými písmeny CECHIA NERAZZURRA. Triko pokud možno s límečkem. Každý člen bude mít na jeden kus slevu 100 Kč. Objednávky se budou dělat, až bude hotový návrh a známa konečná cena.

Numero Uno
Anketu vyhrál Diego Milito, před Zanettim a Sneijderem.
http://www.cechianerazzurra.com/view.php?id=204

Fond na nepředané/nezakoupené vstupenky
Byl zřízen fond, který slouží k odškodnění členů, kteří z nějaké důvodu nedostanou slíbené vstupenky nebo si je vinou třetí strany nemohou koupit. Odškodnění bude 50% sleva na koupi budoucí vstupenky 2.kategorie. O oprávněnosti odškodnění rozhoduje řídící výbor. V letošním roce do tohoto fondu míří 20 Kč z každého zaplaceného členství, příští rok to bude 50 Kč. Na každé valné hromadě se můžeme dohodnout, co s nevyužitými penězi uděláme.

Objednávka z fanshopu
Jak jsem již psal, byla provedena nakonec přes internetové stránky. Obchod na emaily reaguje s velkým zpožděním, takže to trochu vázne. První polovina objednaných zboží ve středu přišla do sídla. Druhá část má přijít v druhé polovině července. Z toho důvodu budeme všechno odesílat najednou až na konci července :-( Oboje poštovné z Itálie zaplatí fanklub.

Památné desky
Poslední desky by měly být odeslány nejpozději začátkem příštího týdne.

Sraz a Superpohár
Protože se valná hromada udála ve velkém spěchu, bylo toho dost k jednání a nebyl čas si pořádně v klidu popovídat, rozhodli jsme se, že zkusíme udělat druhý sraz. V pátek 27.srpna se hraje v Monaku Superpohár, Inter se utká s Atletikem Madrid a tím pádem je to dobrá příležitost znovu se sejít. Navrhoval bych, že bychom se v sídle sešli v 18 hodin, od 20 sledovali fotbal a pak pokračovali až do rána v různých restauračních zařízeních a klubech. Ubytování by se mělo dát zajistit. Druhý den bychom si mohli zahrát fotbálek.
Aby se tento sraz vůbec konal, bude stanoven minimální počet přihlášených. Na facebooku udělám událost, tak se k ní, kdo máte účet, vyjádřete - účast ano/možná/ne. Týden před termínem podle počtu "ano", se rozhodneme, zda se sraz udělá. Kdo nemá facebook, tak mi to napíše emailem.


Zpět na hlavní stránku