Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Hromadná objednávka z fanshopu

30/01/10 - Stejně jako loni nám Inter nabízí možnost si objednat věci z katalogu. Sleva 18% by měla platit na všechny produkty.

Katalog se ve formátu PDF nachází zde.

Pokud o něco máte zájem, pošlete kódové označení produktu (např.: cod. I8022), název, velikost, množství a cenu.Pokud se nám podaří objednat věci za více než 250 euro, tak poštovné z Itálie do sídla zaplatí fanklub, každý z vás zaplatí jen poštovné po ČR - ze sídla k němu domů.

Za zboží pošlete na účet fanklubu zálohu.
Výpočet celkové zálohy pro ČR = cena zboží v eurech x 0,82 x 26

Zboží bude posláno k vám domů na dobírku, která se bude skládat z poštovného, balného a doplatku (kurz k euru není přesně 26Kč).

Objednávku budeme posílat 9.února, takže peníze posílejte nejpozději ve čtvrtek 4.února. Pokud o něco máte zájem, tak na nic nečekejte, pošlete mi objednávku a peníze na náš bankovní účet, jehož číslo najdete na našich stránkách.

Pro Slováky: částku posílejte v eurech na náš slovenský účet, je uveden také na našich stránkách. Až se bude vědět, kolik bude stát přesně poštovné a jaký byl rozdíl mezi kurzem eura při vašem převodu a kurzem v době zaplacení obchodu, tak pošlete na účet ještě doplatek. Balík vám pak nepřijde na dobírku.

Upozorňuju, že je velmi pravděpodobné, že polovinu věcí, o které budete mít zájem, budou mít už vyprodanou.


Zpět na hlavní stránku