Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Vstupenky na Barcelonu nebudou

03/09/09 - Bohužel až dnes jsme se dozvěděli, že termín na objednání vstupenek byl v pondělí 31.8. Žádné vstupenky tedy mít nebudeme a výjezd se ruší. Navíc i kdybychom to věděli včas, tak bychom je za současné situace objednat nedokázali. Přestože jste peníze posílali okamžitě, v pondělí jsem na účtu neviděl ani jednu zaplacenou zálohu, v úterý pak jenom tři. Do budoucna to znamená, že nejsme schopni objednávat vstupenky na 1.kolo základní skupiny Ligy mistrů. Vůbec mě nenapadá, jak bychom to příště mohli dokázat. I kdybychom vybrali peníze od členů v dostatečným předstihu před losováním, tak jich asi nebude tolik, abychom mohli organizovat výjezd. Vždycky jsme potřebovali ještě nějaké cizí lidi, kteří jeli s námi a ty nám předem těžko budou posílat peníze, když neví, s kým se hraje.

Pro informaci přikládám rozdělení vstupenek. Fankluby dostávají jen 8000, přitom členů je jenom v Itálii mnohonásobně víc...

42000 pro majitele permanentek, zbytek do volného prodeje
10000 plochy vyhrazené pro UEFA (asi tam nikdo nesmí sedět)
8000 fankluby
8500 Barcelona
5000 sponzoři Interu
5000 sponzoři UEFA
2000 Italská fotbalová federace

Podle původního plánu tak organizujeme výjezd na Inter - AS Řím. Zápas se hraje v neděli 8.listopadu od 20:45. Odjezd bude klasicky v sobotu ve 20 hodin, příjezd do Prahy v pondělí v poledne. Přihlašování začíná právě teď a je na něj čas do konce září.

Napiště mi, co mám udělat s pěnezi, co jste poslali na účet. Buď je tam můžu nechat na AS Řím (to co bude navíc se pak bude samozřejmě vracet) anebo vám je pošlu zpět na účet, z kterého přišly. Pokud jste vkládali na účet jiným způsobem, tak mi pošlete číslo účtu, kam je mám poslat.


Zpět na hlavní stránku