Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Speciální dárek letos nebude

07/07/09 - Zde jsou výsledky valné hromady:

Vedení klubu (prezident, viceprezident, tajemník, správce sídla a pokladník) zůstává stejné.

Letošní dárky od Interu jsou šála, průkazka, odznak, plakát CCIC a kalendářík. Junior dostane místo šály něco jiného. Fotky těchto dárků zatím na stránkách CCIC nebyly zveřejněny.

Budeme si nechat dávat vyrábět šálu CECHIA NERAZZURRA (oboustranná, pletená). Šálu si každý bude platit sám. Její cena by měla být do 150 Kč. Detailní informace pošlu, až je budu znát od Mirka Šibravy, který s touto nabídkou přišel.

Speciální dárek nakonec nebude. Hlasování o tom, zda se bude pro každého člena vyrábět nějaký speciální dárek nebo se peníze ušetří na další sezonu skončilo remízou, kterou rozhodl až hod mincí :-) Vyhrála výroba dárku. Po dalším hlasování jednoznačně zvítězila toaletní taška. Bohužel mi však výrobce napsal, že logo a nápis Cechia Nerazzurra by byl maximálně velký tak jako je na vzoru - to znamená dost malý. A protože chceme hlavně něco s tématikou našeho fanklubu a u ostatních reklamních předmětů za podobnou cenu by logo nebylo moc velké, tak jsme se rozhodli, že letos žádný dárek nebude. Za ušetřené peníze budeme moci příští rok objednat lepší.

V letošní sezoně bychom chtěli znovu udělat dva autobusové výjezdy. Podle rozlosování Serie A se bude vybírat ze zápasů s AS Řím, AC Milán, Juventus a zápasů Ligy mistrů. Uvažujeme i o možnosti letět letadlem.

Během pár dní pošlu všem email o tom, jak vyplnit dokumenty pro kartu Tessera del Tifoso. Nezapoměnte si sehnat tři svoje fotky.

Fotky z valné hromady budou na webu v průběhu tohoto týdne.

Kdo ještě nezaplatil za členství, tak má nejvyšší čas!


Zpět na hlavní stránku