Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Valná hromada v neděli 28.6.2009

09/06/09 - Valná hromada fanklubu se bude konat v sídle fanklubu v Kutné Hoře v neděli 28.června 2009 od 13,30. Kdo nemá v plánu se zúčastnit, pošle na email fanklubu vyplněnou plnou moc, kterou jsem rozesílal emailem, na jiného člena fanklubu.

Tradičně budeme volit představitele fanklubu a řídící výbor.

Diskutovat se bude o výrobě speciálního dárku. Připravte si návrhy, co byste si přáli za dárek. Pokud by výroba tohoto dárku nebyla příliš drahá, mohl by ho dostat každý člen v rámci členského poplatku, tak jako letos minidres. V případě, že by náklady byly větší, lze uvažovat o tom, že by se dárek vyrobil jen zájemcům a část z ceny by si všichni zaplatili. Budeme o tom hlasovat, takže přijeďte v co největším počtu.

Roční členské poplatky se pro nadcházející sezonu nemění. Senior platí 500Kč, junior 270Kč. Poplatek by měl být zaplacen do valné hromady.

Dárky pro příští sezonu prozatím neznáme.

Uvažujeme, že bychom na našich webových stránkách zřídili sekci pro fotky členů. Pokud máš zájem poslat svoji (například jak jsi v dresu nebo jak máš vyzdobený pokoj do černomodra nebo černomodrý auto...), tak neváhej a posílej. Napiš zda chceš pod svou fotkou uvést svoje jméno nebo nějaký jiný popisek.


Zpět na hlavní stránku