Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Hromadná objednávka z fanshopu

05/12/08 - Stejně jako loni nám Inter nabízí si objednat věci ze speciálního katalogu určeného jen pro oficiální fankluby. Sleva 18% platí na všechno kromě třech věcí ze strany 22: cellulare Samsung U900 Soul Inter (telefon), libro Inter 100 (kniha), aladino goal nero-azzurro (telefon). Za super slevu si můžeme koupit oficiální dres, bez jmenovky stojí 45 euro, s jmenovkou hráče 50 euro a s jinou jmenovkou 55 euro.

Katalog ve formátu PDF

Pokud o něco máte zájem, pošlete kódové označení produktu (např.: cod. I8022), název, velikost, množství a cenu. Pokud se nám podaří objednat věci za více než 250 euro, tak poštovné z Itálie do sídla zaplatí fanklub, každý z vás zaplatí jen poštovný po ČR - ze sídla k němu domů.

Za zboží pošlete na účet fanklubu zálohu. Výpočet celkové zálohy: Pro věci ve slevě: cena zboží v eurech x 0,82 x 25 = zaloha1 Pro 3 věci bez slevy a dresy: cena zboží v eurech x 25 = zaloha2 Celková záloha: zaloha1 + zaloha2 Ať žije matematika ;-)

Zboží bude posláno na dobírku, která se bude skládat z poštovného a doplatku (kurz k euru není přesně 25Kč).

Objednávku budeme posílat na konci příštího týdne, takže neváhejte! Na to jestli to přijde do vánoc přirozeně odpověď neznám ;-)


Zpět na hlavní stránku