Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Přihlášky na výjezd na Juventus

23/09/08 - Výjezd na Juventus se blíží, takže je čas na přihlášky.

Inter-Juventus (hraje se v Miláně, v posledním emailu jsem chybně napsal, že v Turíně)
Pravděpodobný čas zápasu: Neděle 23.listopadu 20:30 (můj odhad podle zvyklostí z minulé sezony, Inter hraje následující týden Ligu mistrů až ve středu)
Odjezd z Prahy: Sobota 22.listopadu v 19:30 ze Smíchovského nádraží
Příjezd do Prahy: Pondělí 24.listopadu kolem poledne
Záloha na výjezd: pro člena 3.000 Kč, pro hosta 3.300 Kč (v ceně je tradičně cesta autobusem a vstupenka)
Podmínky přihlášení: Poslat emailem kopii cestovního dokladu a zaplatit zálohu na účet 51-5797900227/0100 do 7.10. (záloha musí být na účet připsána nejpozději 6.10., abych ji druhý den viděl přes internet)

Nevíme předem, kolik nám Inter přidělí vstupenek a jak plně bude obsazený autobus, proto je výše zálohy jen orientační. Počet přidělených vstupenek bychom měli znát zhruba týden před samotným zápasem.

Výše storno poplatku, zatím stanovena nebyla. Předběžně počítejte s částkou 2.200 Kč. Zavisí to na tom, kolik lidí nakonec pojede autobusem. Pokud byste tedy nejeli, vrátili bychom vám ze zálohy 800 Kč.

Od každého zájemce potřebuji kopii pasu nebo občanského průkazu. Jméno držitele vstupenky bude na vstupence vytištěno a zkontrolováno oproti cestovnímu dokladu při vstupu na stadion. Vstupenku nelze přepsat na někoho jiného!

A teď to nejdůležitější. Protože je očekáván velký zájem a menší množství přidělených vstupenek, musíme stanovit určitá pravidla. Na zaplacení máte 14 dní. V úterý 7.října se budu dívat přes internetové bankovnictví na účet a od koho tam nebude zaplacená záloha, tak bude zařazen na konec pořadníku bez ohledu na to, zda se jedná nebo nejedná o člena. Připomínám, že bankovní převod z cizích bank trvá obvykle 3-4 dny, takže doporučuji poslat platbu nejpozději 2.října. Do 7.října od vás musím emailem dostat kopii pasu nebo občanského průkazu.

Kritéria určující pořadí:
---------------------------
1. Zaplacení zálohy a zaslání kopie cestovního dokladu do 7.10.
2. Člen fanklubu - čím více roků ve fanklubu, tím lépe
3. 1.host člena (přednost má host člena, který je ve fanklubu přihlášen delší dobu)
4. 2.host člena (přednost má host člena, který je ve fanklubu přihlášen delší dobu)
atd...

Prostě nejlepší pozici mají služebně nejstarší členové. Když zbydou vstupenky i pro hosty, tak přednost mají znovu ti, jejichž člen je ve fanklubu déle. Platí zde ale pravidlo, že vstupenku dostane pouze první host člena. Další jeho hosté dostávájí vstupenku pouze pokud ještě nějaké zbydou.

Co se tedy týká hostů (účastníků výjezdu, které pozval člen fanklubu a vstupenky jsou přes tohoto člena objednávány). Normálně je přihlašujte, když pro ně vstupenky nebudou, zálohy vám samozřejmě vrátíme. Uveďte ale u nich pořadí!

Pokud na výjezd nechcete jet v případě, že také nepojede aspoň jeden váš host, tak mi to napište. Pokusíme se to nějak zohlednit.


Zpět na hlavní stránku